Гірськолижний шолом Julbo Odissey

• Код: JCI615414
Гірськолижний шолом Julbo Odissey
Гірськолижний шолом Julbo OdisseyВ наявності

Надійний і стильний гірськолижний шолом від французького виробника Julbo поєднує в собі бездоганну захист і технологічний комфорт. Відповідає міжнародному стандарту безпеки EN1077, має високий показник захисту, ергономічний і мінімалістичний дизайн, відмінно підійде для катання на лижах чи сноуборді. Шолом виготовлений за технологією In-mold shell. Ударостійка оболонка шолома ABS, виготовлена за допомогою лиття під тиском, вплавлена в основу з піни EPS, яка поглинає удар. Має вентиляційні отвори для підтримання температурного балансу. Технологічна система налаштування дозволяє підігнати розмір шолома індивідуально під кожного. Має напівтверді знімних навушники які захищають від вітру і снігу.

Технології:

• Легка гібридна конструкція гірськолижного шолома Julbo Odissey гарантує чудову легкість, довговічність і звичайно ж свій захист.
  • Регульована передня і подвійна задня вентиляція, регульований вентильований козирок і 3D подушечки для вуха і припасування розміру.
  • Шолом включає в себе розумні деталі, такі як змінні вкладиші з відкритою сіткою, магнітний клямка і еластичний тримач для окулярів. Приголомшливі кольори також створюють яскраву індивідуальність, роблячи цей шолом високоякісним топом від Julbo.
  • Кожен шолом Julbo чудово поєднував у собі захист, комфорт і стиль.
  • Кріплення для маски: Кріплення на задній частині шолома, щоб прикріпити ремінець для окулярів та утримувати його на місці.
  • Вентильований козирок: три вентиляційних каналу запобігають запотіванню очок, навіть коли стає жарко!

• In-mold shell: корпус з литого під тиском ABS для стійкості до ударів і подряпин
  • Adjustable Fit: точне регулювання розміру для кращої посадки
  • Half Shell: зручні подушечки для вуха
  • Adjustable Fit: припасування розміру, яку можна точно відрегулювати.
  • Hybrid II: спільна технологія in-mold на нижній частині і введення ABS у верхню частину, щоб поєднувати міцність і легкість.
  • Магнітна застібка: ремінь шолома легко закривається завдяки магнітному зажиму
  • Rollneck: Повністю закриває потилицю шиї для більшої стабільності, тепла і комфорту.
  • Smart Venting: Подвійна вентиляція спереду і ззаду шолома, яка може бути встановлена і відрегульована в трьох положеннях: відкрита, закрита або проміжна.
  • Вентильований козирок
  • Магнітна заскочка
  • Регулювання ремінця з м'якою підкладкою для більшого комфорту
  • Міжнародний стандарт безпеки EN1077