Кросівки La Sportiva Unika WMN

• Код: 36N900704 38
Кросівки La Sportiva Unika WMN
Кросівки La Sportiva Unika WMNНемає в наявності

Кросівки Unika La Sportiva - перші кросівки для трейлраннинга, які повністю вироблені в Європі. Взуття розроблена для використання на середніх, великих і дуже довгих дистанціях.

• Зносостійка межподошва Infinitoo™ з надзвичайно високою віддачею енергії зберігає свої амортизаційні властивості і форму незмінними з часом.
  • Комфорт і стабільність гарантовані завдяки технології супер щільного прилягання Sock-Like™, створеної в світі скелелазіння, який зменшує шви і обмотує ногу, як носок.
  • Структура Lace-up Harness™: рівномірний натяг шнурівки по всій довжині взуття.
  • Стабілізатори на боковій частині проміжної підошви, допомагають утримувати кросівок в стійкому положенні на всіх типах місцевості і прекрасно тримають на нерівній поверхні.
  • Підошва La Sportiva FriXion White відрізняється міцністю і максимально знижує вагу кросівка, допомагаючи економити енергію.

• Верх: Двошаровий еластичний матеріал зі шнурівкою Lace-up Harness™
  • Підкладка: Без додаткової підкладки
  • Внутрішня підошва: Infinitoo™ PU
  • Підошва: FriXion White
  • Область застосування: Біг
  • Розмір: 36-43 через 0.5
  • Вага пари: 560 г (38 розмір)

Інструкція по догляду

• Чистіть взуття після кожного використання.
  • Всі зовнішні і внутрішні петлі повинні бути ретельно очищені і висушені для зниження ризику виникнення іржі на металевих деталях.
  • Залиште кросівки сохнути на відкритому повітрі, захищаючи від прямих сонячних променів, подалі від нагрівальних приладів.
  • La Sportiva, рекомендует внимательно подбирать размер кроссовок: нога должна хорошо фиксироваться в колодке. После каждого использования кроссовки необходимо очистить от грязи и пыли, промыв под слабой струей воды. При необходимости стельку  можно вытащить, а сами ботинки поставить в прохладное сухое место для проветривания. Лучше всего после каждого использования доставать стельку и вытряхивать из ботинка гравий, который мог случайно попасть внутрь и может повредить целостность подкладки. Не кладите внутрь ботинок газету или другую бумагу, так как это может замедлить высыхание ботинок.
  • Ніколи не сушіть кросівки під відкритим сонцем або поруч з нагрівальними приладами.
ВиробникLa Sportiva
Вид взуттяКросівки