Ніж Swiza C06 з 12 функціями

• Код: KNI.0060.2060
Ніж Swiza C06 з 12 функціями
Ніж Swiza C06 з 12 функціямиНемає в наявності

Модель Swiza C06 поставляється з наступними 12 інструментами:

• ідеально відполірований міцний нержавіючий клинок довжиною 75 мм (440C \ 57 HRC);
  • міцна корозійностійка пила з нержавіючої сталі для чистого і точного розрізу;
  • викрутка Phillips №1 з нержавіючої сталі твердістю 54 HRC;
  • шило зі швейним вушком\дирокол, що дозволяють проколоти шкіру і багато інші міцні матеріали;
  • консервний ніж;
  • ключ для відкривання пляшок;
  • плоска викрутка №3 на кінці ключа для пляшок;
  • плоска викрутка №1 на кінці консервного ножа;
  • інструмент для зняття ізоляції з проводів і згинання дроту;
  • пінцет зі скошеними кінцями для високої точності при видаленні скалок і колючок;
  • замок Safety Lock, фіксує клинок у відкритому положенні і не дає йому скластися на пальці.

Складаний ніж SWIZA – це сучасне прочитання швейцарської класики. Бренд SWIZA передбачає зручність і практичність в повсякденному використанні в поєднанні з автентичною швейцарської стилістикою і орієнтований на людей з динамічним способом життя.

SWIZA - самий зручний, стильний і простий у використанні швейцарський ніж, адже він поєднує в собі тільки ті функції, які можуть знадобитися щодня. Нічого зайвого:

«A great challenge: concentrating on the basics and eliminating superfluities»

«Відмінна завдання: зосередитися на засадах і усунути надлишкові функції»

Ножі виготовлені з нержавіючої сталі марки 440C, загартованої до 57 одиниць за шкалою Роквелла. Такі показники є оптимальними для щоденного використання і легкої заточування.

Складні багатофункціональні ножі Swiza мають ряд унікальних особливостей.

• Вигнута ергономічна форма і м'яка нековзна ручка з матового прогумованого полімеру Soft touch роблять її більш зручною для зберігання і роботи. Такі ножі дійсно виділяються серед інших швейцарських ножів.
  • Ножі Swiza безпечні. Замок Safety Lock, вбудований в швейцарський хрест на рукояті, активується натисканням на заховану в ньому кнопку. Надійно зафіксований лайнер не дасть клинку скластися вам на пальці. Розкрийте клинок і насолоджуйтеся прекрасним безпечним різом. Для того, щоб закрити ніж, необхідно затиснути хрест і плавно заховати клинок в рукоять. На відміну від інших ножів, вам необхідно просто натиснути кнопку, а не відсувати сам лайнер усередині рукояті.
  • Инструменты Swiza имеют удобные прорези, позволяющие с легкостью доставать их из рукояти как правшам, так и левшам. Кроме того, они позволяют сохранить ногти, что так важно для представительниц прекрасного пола.
  • Ножи Swiza неприхотливы в уходе: вы можете мыть их как под проточной водой, так и в посудомоечной машине в воде до 80 градусов, однако постарайтесь поместить нож в машине отдельно от остальной загрязненной посуды. Обязательно протрите насухо каждый инструмент после мытья.
  • Отдельным пунктом стоит отметить дизайн, ведь многообразие цветов и узоров рукояти удовлетворит требования как приверженца классики, так и любителя ярких необычных аксессуаров. Универсальный черный или классический красный? Жизнерадостный оранжевый или беззаботный голубой? А, может, безупречный белый или камуфляж? Выбирать только вам, ведь это еще не все цветовые решения, в которых доступны ножи Swiza.

Справка о компании.

Компания Helvetica Brands S.A. ведет свою историю с 1904 года, когда Луи Шваб основал производство высокоточных механических часов в живописном районе современного швейцарского кантона Юра. Сменялись поколения, шли годы, а великолепное швейцарское качество держало марку. В 2015 году компания приняла решение идти в ногу со временем и создала новый продукт в своем портфеле – нож Swiza, который уже в 2016 удостоился престижной награды Red Dot Awards. Данная награда вручается за особые достижения в дизайне потребительских товаров.

Гарантия

• На ножи SWIZA с момента покупки предоставляется пожизненная гарантия.
  • Гарантия распространяется на дефекты материалов, инструментов или иные производственные дефекты.
  • Гарантия не распространяется на дефекты, связанные с естественным износом или ненадлежащим использованием ножей.
  • Гарантия не распространяется на изменение цвета или потертость Soft touch покрытия на накладках и black покрытия на инструментах.
  • Гарантия действует только при предоставлении доказательства покупки (чека, накладной) у авторизованного дистрибьютора или дилера SWIZA с однозначным указанием даты и места покупки.

• Виробник: Swiza
  • Кількість функцій: 12