Шолом Trenta 3K Carbon

• Код: 3HM 116 SO NO1
Шолом Trenta 3K Carbon
Шолом Trenta 3K CarbonВ наявності

Trenta 3K Carbon створений на честь 30-річного ювілею компанії МЕТ. Кожен рік МЕТ виробляє шоломи світового класу для велоспорту. Продукти стають швидше, легше і зручніше з кожним поколінням. Trenta 3K Carbon - новий стандарт в дизайні, нова конкурентна перевага для світової еліти.

Конструкція MET Trenta 3K Carbon працює краще, ніж будь-який інший шолом на ринку. Пружність вуглецю дозволила знизити щільність пінополістиролу на 20%, не впливаючи на його здатність поглинати енергію. Паралельні «ребра» пов'язані з центром шолома вуглецевої кліткою, вбудованої в підкладку, що робить його значно легше порівняно з традиційною конструкцією.

В результаті вийшов легкий, але більш ефективний корпус, який встановлює новий стандарт у виробництві вентильованих шоломів.

• Відмінно працює в груповому заїзді, спроектований так, щоб тримати голову свіжою і економити енергію при кожному натисканні педалі. Економить до 7% опору, порівняно з іншими спеціалізованими шоломами, тому, коли ви вибираєте момент для атаки, ви найсвіжіший гонщик в зграї.
  • Вентиляція NACA в передній частині шолома сприяє надходженню прохолодного повітря і має охолоджуючий ефект.
  • Ефект Вентурі. Тепле повітря виштовхується із шолома через спеціально розташовані канали. Разом з передніми вентиляційними отворами це забезпечує постійний потік повітря через шолом, не створюючи опору.
  • Задні дефлектори. MET Trenta 3K Carbon оснащений плоским заднім дефлектором, нахилених під кутом 25°. Два широких вихлопу оптимізують повітряний потік.
  • Хвіст шолома також має аеродинамічний призначення. Він працює спільно з переднім вентиляційним отвором NACA і заднім дефлектором для ефективного управління повітряним потоком. Ззаду він має більш низький профіль. Ця конструкція розроблена завдяки спеціальним випробувань в аеродинамічній трубі в лабораторії NEWTON в Мілані.
  • Контакт з поверхнею голови. Trenta 3K Carbon прилягає до голови тільки 30% своєї поверхні. Решта 70% призначені для оптимізації повітряного потоку, що дозволяє вам не перегріватися під час їзди.
  • Кріплення сонцезахисних окулярів. Шолом забезпечений спеціальними гумовими портами для кріплення очок.
  • Система регулювання Safe-T Orbital. Універсальний ремінь забезпечує регулювання на 360°. 4 положення для вертикального регулювання. 2 положення потиличної корекції. Сумісна з зачіскою "хвостик" і з заднім USB світлодіодом (в комплект не входить).

• Конструкція: Корпус з полікарбонату In-Mould з вкладишем EPS
  • Внутрішня структура: 3K Карбоновий каркас, вбудований в лайнер
  • Система регулювання: Safe-T Orbital
  • М'які вкладиші Air Mesh, підходять для ручного прання