Сандалі Source Comfort Gobi Mens

Сандалі Source Comfort Gobi Mens
Сандалі Source Comfort Gobi MensВ наявності

Чоловічі сандалі Gobi Comfort - це 15 років роботи дизайнерів бренду Source. Популярна модель Gobi змінилася: устілки отримали ергономічну підтримку EVA замість більш твердої гуми. Дизайн став менш технічним на вигляд, але не по суті: сандалі будуть чудово служити в подорожах і буде стильно виглядати на прогулянці по місту.

• Smart Eco-Logic Bag. Сандалі SOURCE поставляються в зручній і багаторазової упаковці. Мішок для сандалій SOURCE на блискавці ідеально підходить для перевезення брудних або мокрих сандалій.
  • X-Strap® Patent (U. S. Patent No. 5,561,919). Унікальна система ременів з 6 точками кріплення. Каблук і лямки незалежні один від одного, що забезпечує ідеальну посадку.
  • Triple-Layer Sole - тришарова підошва. Завдяки гумі різних типів досягається оптимальне співвідношення таких параметрів як зчіпка ноги і сандаля, амортизація, контакт з поверхнею. Верхня підошва виконана з гуми з мікропористою структурою та містить антибактеріальний агент. Проміжна підошва з матеріалу EVA амортизує шкідливі навантаження на суглоби і хребет при ходьбі. Нижня підошва виконана з довговічною фірмової гуми A. R. T. 2™
  • A. R. T. 2 GRIP. Натуральна гумова суміш для підошви. Немазка, неслизька, чіпка підошва з високим коефіцієнтом тертя, навіть в умовах підвищеної вологості. Високий ступінь зносостійкості.
  • A. R. T1™ GRIP. Ексклюзивний прогумований EVA SOURCE® з антимікробним засобом. Залишає мікропори литого листа підошви відкритими на поверхні, які збільшують потопоглощение, забезпечуючи м'яку подушку для ніг.
  • Fast-Drying Straps - швидковисихаючі ремені. М'яка трубчаста поліпропіленова стрічка сохне в два рази швидше, ніж зазвичай використовувана нейлонова / поліефірна стрічка.
  • Anti-Microbial Compound - антимікробну "з'єднання". Постійно вбудовується в верхню підошву, зберігаючи ногам відчуття прохолоди і сухості, запобігаючи появі запаху.
  • Slip-On Option - Опція ковзання. Відкривши ремінець для п'ят і відрегулювавши його з допомогою ременя для передньої частини стопи, Ви перетворюєте сандалі в легко надягають.
  • ID™ Number - в інтересах компанії стежити за високою якістю продукції, взуття, кожна пара сандалій Source має свій унікальний ID-номер. Номер вибитий на етикетці. Це дозволяє відображати наш строгий підхід до якості продукції, а також сприяє моніторингу для вирішення будь-яких проблем з експлуатацією продукції, які можуть виникнути.
  • Triple-Layer Padding - тришарова оббивка. Високоякісні матеріали, нашаровані методом рядки з поворотом. В результаті ви отримаєте акуратний вигляд і найзручніші "прокладки", які ви коли-небудь відчували. Призначений для випаровування вологи і збереження сухості. Внутрішній шар випаровується тканина відводить вологу від шкіри, зберігаючи ваші ноги сухими і на відчуття прохолодними. Середній шар м'яка піна EVA для м'якості руху. Зовнішній шар міцна поліефірна тканина з високою стійкістю до стирання.

Основні характеристики:

• Матеріал строп: поліпропілен
  • Верхня підошва: A. R. T. 1TM з антибактеріальним агентом
  • Проміжна підошва: EVA
  • Зовнішня підошва: A. R. T. 2™
  • Розміри: 36 - 48 EUR\ 6 -14 US
  • Вага: 680 г (пара 42 Euro)
ВиробникSource
Вид взуттяСандалі