Черевики Bestard Top Extreme Lite

Черевики Bestard Top Extreme Lite
Черевики Bestard Top Extreme LiteВ наявності
21 932 15 352,40

Bestard Top Extreme Lite — новий подвійний альпіністський черевиків від іспанців Bestard. Новітні матеріали прийшли на зміну шкірі і пластику, максимально полегшивши вага черевика. Bestard TOP Extreme

Lite — це по-справжньому теплий і комфортний черевик для суворих умов високогір'я. Використання кевлара значно зменшує знос взуття, роблячи черевик ідеальним вибором для проходження морен і зруйнованих скельних ділянок, истирающих верх шкіряних черевиків на шматки.

Кевларові черевики TOP Extreme Lite — відмінна альтернатива старим пластиковим черевиків, при цьому вони досить жорсткі і непогано дихають. Тепер немає необхідності нести пластики для льоду і кросівки для стежки. Лід, скелі, стежки і сніг — ці черевики дозволяють комфортно пересуватися по будь-якій місцевості.

Черевики відмінно підійдуть для багатоденних нон-стоп сходжень з сидячими ночівлями або без них, також для класичного висотного альпінізму.

Черевики фірми Bestard - взуття європейської якості. Виробляються вони в Іспанії на взуттєвому заводі Bestard в с. Майорка з 1940 р.

• Повна "обрезинку" черевика дозволяє переходити глибокі струмки, невеликі річки без ризику намочити ноги.
  • Виконані з зносостійкого кевлара Water-Repellent Kevlar®
  • Мембрана Gore-Tex® - не дозволить ногам намокнути, і в теж час відведе зайву вологу. Ідеальне поєднання дихання і гідроізоляції.
  • Міцно тримають ногу, дозволяючи працювати на льоду не стомлюючи голеностоп.
  • Наявність внутрішнього черевика дозволяє швидко просушити черевик, а також використовувати його в притулках і наметі замість тапочок.
  • Підошва черевика Vibram® Breithorn + EVA + TPU - це справжній шедевр від фірми Vibram. Увібравши в себе всі розробки останніх років, підошва гарантує: компенсацію ударів і вібрацій, самоочищення від потрапили в протектор каменів, надійне зчеплення зі скелями в передній частині підошви (так звана climbing zone), надійне зчеплення з будь-якою поверхнею при постановці на повну ступню.
  • Внутрішній черевик утеплений Thinsulate® - тире одним з самих ефективних штучних утеплювачів.
  • Колодка черевика - середньої ширини зі збільшеним простором в області пальців.
  • Сталеві кільця і фіксатори шнурка забезпечують шнурування черевик без зусиль, перешкоджають розв'язання вузла, особливо важливо це в холодних умовах. Наявність фіксуючих кілець дозволяє змінювати натяг шнурків в частині халяви без зміни натягу в частині ступні.
  • Черевик комплектується високоміцними шнурками, не бояться вологи і абразивів.
  • Для пошиття черевика застосовуються тільки найкращі нитки - міцні, не вбирають вологу, без капілярного ефекту. В самих відповідальних місцях робляться подвійні шви.
  • Наявність рантів дозволяє використовувати всі види кішок.

Матеріали:

• Зовнішній матеріал: Water-Repellent Kevlar®, Microtech, "обрезинку" носка, + влагоотталкивающая просочення
  • Внутрішній матеріал: Gore-Tex® Insulated Comfort (знімний внутрішній черевик)
  • Устілка: Анатомічна
  • Колодка: Europa H XW
  • Проміжна підошва: Bestflex FC+P® / Rígida
  • Підошва: Vibram® Breithorn + EVA + TPU
  • Вага: 2185г (пара 8 uk)
  • Розміри: 5 - 13 uk (з половинками)
ВиробникBestard
Вид взуттяЧеревики