Сумка-візок Gimi Easy 40

Сумка-візок Gimi Easy 40
Сумка-візок Gimi Easy 40В наявності

Сумка-візок Easy від італійської компанії Gimi - це стильна і містка сумка для шопінгу. Обсяг 40 літрів легко розмістить велику кількість покупок. Водоустойчивая тканину сумки, забезпечують захист від попадання вологи, пилу або бруду всередину. У верхній частині сумки в горловину вшитий плетений шнур з стопорком, додатково накритий клапаном. На внутрішній стороні сумки розташована кишеня-гаманець на блискавці для зберігання дрібних предметів. Колеса діаметром 15 см дозволяють легко переміщати візок по торгових центрах, ринках та міських тротуарах. Сумка легко знімається з каркаса шасі за допомогою системи Easy-click. Платформа легко складається до наступного використання або для транспортування в автомобілі.

Особливості конструкції

• Сумка виконана з 100% синтетичного поліестерової тканини і має внутрішнє водозахисне поліуретанове покриття, що запобігає потраплянню вологи всередину. Матеріал не вбирає вологу і стійкий до впливу УФ-випромінювання.
  • Ультралегкі колеса діаметром 15 см мають відмінну маневреність і плавність качання по нерівностях. Каркас коліс виконаний з Polypropylene (PP) - ударостійкий, стійкий до деформацій, стирання, зносу і корозійного розтріскування матеріал. Зовнішня сторона колеса виконана з пеносэвилена. Це унікальний, легкий і пружний матереал, володіє чудовими амортизаційними властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум з-під коліс при коченні по нерівностях.
  • Сумка має кишеню для зберігання ключів, гаманця і смартфона.
  • Підніжка забезпечує стійкість сумки у вертикальному положенні.
  • Платформа складається для транспортування або зберігання.
  • Верх сумки по периметру має стяжку з стопорком, накритий клапаном
  • Металеві деталі мають захисне покриття, що запобігає корозії.

Технічні характеристики

• Об'єм, л: 40
  • Вага, кг: 1.89
  • Максимальне навантаження, кг: 30
  • Розміри (у відкритому вигляді), см: 34 х 45 х 96
  • Розміри (в складеному вигляді), см: 35 х 15 х 96
  • Матеріал сумки: 100% поліестер 600D x 300D - стійкий до зношування й стирання, легкий, міцний матеріал, не руйнується під впливом ультрафіолетового випромінювання, добре зберігає форму, водостійкий, не вимагає спеціального догляду.
  • Матеріал каркаса: сталь
  • Кількість коліс, шт: 2
  • Діаметр коліс, см: 15Назначение: для шопінгу, транспортних об'ємних або існуючих речей.

Комплектація

• Сумка-візок.

Виробник: Gimi (Італія)

Термін гарантії: 2 роки.

Компанія Gimi в 2020 році святкує 50-річчя, зберігши свої головні цінності: дбайливе ставлення до навколишнього середовища, інновації і свій фірмовий слоган "Живи легко, живи з GIMI!". Історія компанії починається в далекому 1970 році на півночі Італії в провінції Падуя. Через 5 років асортимент компанії розширюється і з'являються перші моделі товару для побуту і домашнього господарства, які служать для зручності та комфорту людей. З цього моменту компанія зосередилася на вдосконаленні продукції під маркою Gimi і маштабировании продажів по всьому світу. Зараз компанія заслужено вважається однією з кращих по виробництву товарів для дому в Італії, і представлена більш ніж у 80 країнах світу. Виробничі потужності компанії зосереджені на площах у 130 тисяч квадратних метрів, де встановлено найсучасніше обладнання для випуску продукції. Кожна модель товару максимально відповідає можливим показниками якості, надійності, міцності і ергономічності. Ставши володарем будь-якої продукції Gimi, Ви завжди впевнені в тому, що отримуєте якісний товар і створюєте краще майбутнє на планеті. Адже компанія застосовує матеріали, які підлягають повторній переробці впроваджує і оптимізує поновлювані джерела енергії на виробництві та при транспортуванні.

ВиробникGimi
МатеріалПоліестер