Вітровка Highlander Stow & Go Lady

Вітровка Highlander Stow & Go Lady
Вітровка Highlander Stow & Go LadyВ наявності

Вітровка Highlander Stow & Go Lady 6000 mm - універсальна річ, необхідна сучасної мешканки мегаполісу для активного способу життя та занять туризмом. Полегшена нейлонова оболонка ідеально підходить для непередбачуваних погодних умов. Жіноча вітровка Highlander Stow & Go Lady 6000 mm має спеціальний крій, адаптований під жіночу фігуру. Вітровка є водонепроникною, вітрозахисною і дихаючої, легко захистить не тільки від моросящего дощу, але і від сильної зливи, оскільки характеризується високим ступенем водозахисту до 6000 мм вод. ст. Дизайнери компанії створили не тільки стильну вітровку, але і продумали всі необхідні функціональні деталі для комфортного використання. Дана модель оснащена глибоким капюшоном з бічними стяжками і козирком, щільний матеріал створює високий рівень вітрозахисту, а зайва волога, испаряемая тілом під час активних занять спортом, з легкістю виводиться назовні через вентиляційні отвори на спині. Завдяки власним чохлу, вітровка Highlander Stow & Go складається і займає мінімум місця в рюкзаку, сумці або валізі, а при необхідності поміститься навіть в кишеню.

Особливості дизайну:

• Високий рівень вітрозахисту завдяки щільності матеріалу
  • Всі шви зсередини проклеєні термоусадочною стрічкою, що сприяє кращій водозащите
  • Дві бічні кишені з водонепроникною блискавкою
  • Капюшон анатомічної форми, регульований по боках стяжками
  • Капюшон фіксується за допомогою текстильної застібки на тильній частині коміра куртки
  • Центральна водонепроникна блискавка має захист від защемлення підборіддя
  • Манжети при необхідності регулюються текстильною застібкою Velcro
  • Вентиляційні отвори розташовані на спині
  • Легко складається власний чохол Ø10 х 22 см

Технічні характеристики:

• Вид: вітрівка
  • Стать: жіноча
  • Матеріал зовнішній: Nylon 380T (нейлон)
  • Водонепроникність: 6000 мм вод. ст.
  • Здатність випаровувати вологу (дихати) (MVTR): 6000 г/м2/24 год
  • Призначення: спорт, туризм, повсякденне використання в місті

Матеріали:

• Nylon 380T: нейлон або поліамід - дуже міцне синтетичне волокно з високою щільністю переплетення нитки 380T, що володіє підвищеною стійкістю до стирання. Тканина має малу вагу, дуже велику міцність при розтягуванні і стійкість до пошкоджень, чудово поводиться при пранні і швидко сохне. Не схильна до впливу УФ-випромінювання.

Прання і догляд за вітровкою:

• Для того, щоб виріб з нейлону служило довго і зберегло свої якості, рекомендується делікатна машинне прання при температурі не вище 30°С. Всі блискавки необхідно застебнути і вивернути виріб навиворіт. Для прання допускаються тільки якісні гелеві кошти. Рекомендовано використовувати спеціальні засоби для мембранних тканин. Відбілювачі і плямовивідники можуть пошкодити зовнішній вигляд виробу.
  • При ручной стирке изделия из нейлона температура воды также не должна превышать 30°С. В воде предварительно рекомендуется растворить стиральное средство и после приступать к ручной стирке. Полоскание проводится в прохладной воде в несколько приемов.
  • После окончания стирки изделие необходимо извлечь из стиральной машинки или емкости для стирки и приступить к сушке. Производится легкий отжим изделия. Выкручивание изделия не допускается. Необходимо дождаться пока остаток воды стечет самостоятельно. Изделие рекомендуется сушить на открытом воздухе подальше от искусственных источников тепла.
  • Перед стиркой обязательно ознакомиться с ярлыком от производителя, который поможет обеспечить правильный уход за изделием.

Габариты и вес:

• Размеры в сложенном виде: 22 х 10 х 10 см