Телескоп Bresser Messier AR-80/640 Nano AZ

Телескоп Bresser Messier AR-80/640 Nano AZ
Телескоп Bresser Messier AR-80/640 Nano AZНемає в наявності
10 999 ₴

Телескоп Bresser Messier NT-114/500 Nano AZ - це ідеальний дзеркальний телескоп системи Ньютона з коротким фокусною відстанню. Просунутий користувач, який розуміє, що велика світлосила у більшості випадків важливіше максимального збільшення, по достоїнству оцінить цю модель. Телескоп збирає достатня кількість світла для спостереження найбільш віддалених об'єктів Сонячної системи. Модель відмінно підходить для спостереження протяжних об'єктів, таких як зоряні скупчення, галактики Чумацький шлях, а також для серфінгу по зоряному небу. Телескоп поставляється практично зібраним, і з необхідним набором аксесуарів для негайного старту спостережень. Нова азимутальне монтування Nano AZ зручна для роботи з легкими трубами середньої апертури. Телескоп дуже стійкий, так як поставляється в комплекті зі сталевою монтуванням.

Флагманська лінійка телескопів Messier від німецького виробника Bresser відрізняється високою якістю збірки, точність підгонки оптичних елементів і використанням тільки високоякісних матеріалів. Тут немає компромісів якості і ціни. Усі вузли, деталі, а також дзеркала телескопа виконані з прецизійною точністю, що надає кращі оптичні та експлуатаційні характеристики у своєму класі. Телескопи Bresser Messier по достоїнству оцінені досвідченими любителями астрономії.

Оптичні характеристики:

• Збільшення : 20х (при використанні окулярів, що йдуть в комплекті)
  • Максимальне корисне збільшення: 228х
  • Діаметр об'єктиву, мм: 114
  • Посадковий діаметр окуляра, мм : 31.75
  • Фокусна відстань, мм : 500
  • Світлосила : 1:4.4
  • Роздільна здатність : 1.23 секунди
  • Проникна здатність : 12.4 зоряних величин

Конструктивні особливості:

• Оптична конструкція : рефлектор Ньютона
  • Тип монтування : Азимутальна однопір'яна Nano AZ
  • Видошукач : LED з точковою наводкою

Комплектація:

• Труба : алюміній
  • Тринога: сталева з предметним столиком для аксесуарів
  • Монтування: азимутальна Nano AZ
  • Окуляри: SPL 26мм (1.25")
  • Видошукач : точковий LED
  • Кільце T2 (M42x0.75mm) - адаптер для приєднання SLR-камери
  • Програмне забезпечення для ПК Stellarium
  • Рухома карта зоряного неба
  • Адаптер для камери смартфона (планшета)

Габарити:

• Розміри телескопа (довжина х ширина х висота), мм: 900х900х1600
  • Розміри оптичної труби (діаметр х довжина), мм: 105x610
  • Розміри в упаковці, мм: 770х350х210
  • Висота триноги з монтуванням (хв-макс), мм: 720-1140
  • Вага труби, кг: 1.5
  • Вага триноги, кг: 2.27
  • Вага монтування, кг: 0.96
  • Вага телескопа (разом з аксесуарами), кг: 5
  • Загальна вага (в упаковці), кг: 10

* Дополнительно возможна комплектация телескопа Full HD камерой для передачи изображения на персональный компьютер

Объектив телескопа Bresser Messier NT-114/500 Nano AZ представляет собой короткофокусный рефлектор с относительным отверстием 1/4.4, благодаря чему значительно увеличены светосильные характеристики. Стоит отметить, что телескоп имеет достаточно большое вторичное зеркало, диаметром 40 мм, что позитивно сказывается на качестве изображения. Точечный видоискатель позволит быстро произвести предварительную наводку телескопа на интересующий объект.

Телескоп установлен на новой устойчивой и легкой одноперьевой монтировке Nano AZ, что позитивно сказывается и на простоте управления, и на стоимости телескопа.

Высокое качество передачи изображений гарантируется не только очень устойчивой стальной треногой, которая нивелирует мелкие вибрации, но и превосходным качеством исполнения зеркал. Все элементы оптических конструкций телескопов Bresser Messier производятся из специального стекла, на которое наносится высококачественное отражающее покрытие. Именно это позволяет получать светлые и четкие изображения наблюдаемых объектов с правильной цветопередачей, как при визуальных наблюдениях, так и при астрофотографии.

Телескоп может с успехом использоваться для астрофотографии, для чего в комплекте поставляется и T2-кольцо для присоединения SLR-камеры, и адаптер для камеры смартфона (планшета). T2-кольцо накручивается вместо держателя окуляра, а адаптер для смартфона крепится на выбранном окуляре и позволяет проводить фото и видеосъемку основной либо фронтальной камерой гаджета. Гладкая тыльная сторона смартфона надежно крепится с помощью множества присосок адаптера (в случае рифленой тыльной поверхности смартфона рекомендуется использовать фронтальную камеру). Набор аксессуаров облегчит наблюдения и сделает их более увлекательными и подробными. В комплектацию кроме адаптера для камеры смартфона (планшета), входят два окуляра, поворотная карта звездного неба и программное обеспечение.

ВиробникBresser
ПризначенняАстрономічний