Кріплення Now Drive

Кріплення Now Drive
Кріплення Now DriveВ наявності

Оновлені кріплення NOW Drive 2022 сезону - це чуйний компаньйон, який залишається вірним на будь-якому схилі. Скоряйте обмерзлі та видуті схили, поля свіжого пухляка або складні траси. Високий рівень жорсткості, хороша чуйність і точність у передачі зусилля допоможуть вам впорається з будь-якими завданнями. Два комплекти бушінгів і стрепи Hybrid Flipit дозволять налаштувати кріплення максимально точно відповідно вашим потребам.

Особливості

• Конструкція SKATE TECH - натхненні мобільністю підвісок скейтборду, розробники NOW створили конструкцію, повторює їх основні вузли, завдяки чому домоглися швидкої і стабільної передачі зусилля сноубордиста на дошку при меншій кількості зусиль.
  • База Hanger 3.0: нейлон, посилений скловолокном (30%) в конструкції бази роблять її міцною і при цьому легкою, а спеціальні канали для снігу запобігають утворенню полою під підошвою черевика.
  • Хайбек Calfback - більш висока медіальна сторона слід за кутами ніг, попередньо розгорнуті на 10 градусів, на 20 мм вище, ніж хайбек Freewing, боковий вигин для додаткової підтримки, гасить вібрації та усуває перетискання гомілки, індекс гнучкості NOW 7.
  • Верхні стрепи Hybrid Flipit - це комбінація оригінальних стрепов Hyperfuse і кріпленя FLIPIT - додатковий шар посилення наноситься на нижню частину шару EVA, яка створює підтримку, зносостійкість і комфорт; можна використовувати, як звичайні стрепи FLIPIT - просто перестегните їх на іншу ногу, тим самим змінивши налаштування підтримки.
  • Нижній ремінь 3D Pro-Grip - нековзна і міцна фіксація, він не тільки дуже чіпкий, але і пластичний, його можна використовувати як кеп-ремінь або як класичний.
  • Баклі PA66-C зроблені з такого ж висококласного карбону, що і база кріплень O-DRIVE, матеріал дуже легкий і сильно знижує загальну вагу кріплень на 20%.
  • Монтажні диски Combo Disc 4X4-Channel - посилені нейлоном, сумісні з стандартом 4x4 і Channel, мінімальне контактна пляма, легкі і міцні.
  • Шарнірний механізм фіксації кріпленя дозволяє легко відкинути його при розстібання.
  • Вигнуті зубчасті ремінці зручні при застібанні і не заважають у відкритому стані.
  • Бушинги в качестве основной точки контакта со сноубордом помогают рассеивать энергию и гасить ненужные вибрации.
  • Два комплекта бушингов: жесткие и средние.

• Жесткость: крепления высокой жесткости
  • Назначение: All-mountain/Freeride