Бинокль Kowa SV II 10x50 WP

Бинокль Kowa SV II 10x50 WP
Бинокль Kowa SV II 10x50 WPВ наявності

Kowa SV II - Це серія досяжної за ціною і прекрасною за якості оптики. Друге покоління біноклів покращилося, у відповідь на вимоги користувачів: кольорова гама підходить для мисливців і забезпечує добре маскування серед рослин. Замість внутрішніх даху об’єктивів тепер встановлені надійніші зовнішні об’єкти. Різивне покриття навколо лінз, що захищає їх від ударів, збільшене пропорційно діаметру лінз. А втім, біноклі залишаються майже найпростішими у своєму класі, і вони мають оптику з багатошаровим просвітленням, фазовою коректацією на призмах і покриттям лінз, що захищає від бризок води. Ці біноклі захищені від просочування вологи та насичені азотом, завдяки чому лінзи не затримуються під час зміни температури. Оптику можна використовувати за будь - яких погодних умов.

Спеціальні:

• Kowa Repelling (KR) Coating - це багатофункціональне покриття, спеціально розроблене для біноклів Kowa SV та Kowa YF, яке наноситься на зовнішні сторони лінз, запобігаючи появи подряпин і в той же час є гідрофобним і орфобним. Закривання KR захищає лінзи від будь - якої дії (дощів, снігу, туману, бризок або безпосереднього занурення), а також від скупчення бруду, розчинених у воді та від маслини. Після використання бінокль буде достатньо інтенсивно встрявати в бінокль, і краплі води будуть видалені з зовнішньої поверхні лінз. Даний покриття має достатньо твердість і перешкоджає випадковому появи подряпин при механічній підтримці малої і середньої сили. Це дозволить використовувати пристрій у більш екстремальних умовах і зберігати при цьому повну функціональність оптики.
  • Phase Coating - спеціальне фазоректичне покриття, яке наноситься на одну з поверхонь призмінної обертаючої системи у вигляді тончайних шарів. Цінність такого покриття дуже висока, і процес нанесення вимагає прецизійної точності, тому таке технологічне ускладнення може дозволити собі тільки іменні виробники оптики. Фазова корекція необхідна виключно для оптичної системи Roof, оскільки, проходячи через таку призму, світловий потік розкладається на два паралельні пучки світлових хвиль, виникає позафазове зміщення на половину довжини світлової хвилі, що призводить до зменшення роздільної здатності зображення, а також зниження контрастності. Phase Coating контролює це зміщення. Як результат - зображення максимально чітко і контрастне. Сьогодні без фазорективаного покриття майже немислима конструкція сучасного високоякісного оптичного приладу призмової системи Rof.
  • Waterproof -  Це означає, що оптика герметизована ущільненим О-кільком і захищена від проникнення вологи по міжнародному класу IPX7. Влучення в рідину протягом 30 хвилин на глибину 1 метр не нанесе жодної шкоди, і не вплине на її функціональність. Така оптика не боїться погодних умов.
  • Fogproof - означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом, що виключає конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях під час перепади температур. Внаслідок цього оптика не запотіє зсередини, а також не виникає коррозії матеріалів під дією вологи. Повітря видаляється з приладу і замінюється інертним газом (у даному випадку азотом N2), який не містить у своєму складі пари води і не конденсується.
  • Lightweight Body - корпус біноклів даної серії зроблений з особливого легкого полікарбонату, що дозволило зменшити вагу на 10-20% в порівнянні з аналогічними моделями конкурентів. При цьому балансування і ергономічні характеристики бінокля тільки виграли. Прибір максимально зручно лягти в руки спостерігача, а міцне, Комбіноване (часто гладеньке, частково профілене), гумове покриття дозволяє надійно зафіксувати бінокль в ладонах.

Конструктивні особливості:

• Оптична Будова: призма Roof
  • Лінзи: з повним багатошаровим покриттям (Fully Multi coated) і гідрофобним покриттям (Kowa KR)
  • Призми: BAK4 з фазокоректуючим покриттям
  • Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
  • Захист від запотекання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом
  • Фокусування — центральне колесо
  • Корпус: обрізаний, ударний
  • Поворотно-високі наочні з декількома фіксованими положеннями
  • Можливість міцнішості штатив

Комплектація:

• Бінокль