Замок с цепью ABUS 8077/12KS120 Granit Detecto

• Код: 190056
Замок с цепью ABUS 8077/12KS120 Granit Detecto
Замок с цепью ABUS 8077/12KS120 Granit DetectoВ наявності

Універсальне рішення три-в-одному для безпеки мотоцикла: протизагінний ланцюг, замок на гальмівний диск і сигналізація зі 100-дБ бузком.

Замок-скоба на гальмівний диск ABUS має вбудовану сигналізацію з 3D-датчиком, 100-дБ сиреною та світлодіодною індикацією, які надійно приховані в компактному металевому корпусі.

Замок фіксується на гальмівному диску замиканням 13-мм сталевого болта за допомогою циліндра ABUS X-Plus — одного з найнадійніших на ринку.

Завдяки 3D-датчику, що реагує на будь-яку зміну положення мотоцикла, ви ніколи не забудете замок 8077 Granit Detecto X-Plus на гальмівному диску та не пошкоджуєте мотоцикл.

Інтелектуальна електронна система автоматично вмикає сигналізацію під час встановлення замка на гальмівний диск. Коли ви знімаєте замок із мотоцикла, сигналізація автоматично вимикається. Це гарантує максимальну економію енергії батарейок.

Про потребу замінити батареї повідомляють світлодіодна індикація та звуковий сигнал. У режимі сигналізації світлодіодний індикатор блимає червоним кольором що секунди.

Спеціальний ланцюг має велику круглу ланку на одному з кінців, крізь яку протягується інший кінець. Вільний кінець ланцюга має спеціальну форму для одягання на замикний болт замка 8077. Така конструкція дає змогу ефективніше використовувати довжину ланцюга. Замок можна надіти на гальмівний диск разом із прикріпленим ланцюгом.

Ланцюг виготовлений зі спеціально загартованої сталі. 12-мм ланки ланцюга мають квадратний переріз, що гарантує кращий опір під час перекусу або пиляння, порівнюючи зі звичайною "круглою" ланцюгом.

Для довговічності метал ланцюга оброблений високоефективним антикорозійним покриттям. Щоб уникнути пошкоджень лако-червоного покриття мотоцикла, ланцюг покритий захисним чохлом із міцної тканини.

Навіть у разі, якщо ви загубите обидва ключі від замка, завдяки номерній карті циліндра ABUS X-Plus можна замовити виготовлення дублікату на заводі ABUS лише вказавши індивідуальний номер циліндра, вибитий на мапі.
У комплекті:

• Цепь ABUS 12KS120 Loop
  • Замок ABUS 8077 Granit Detecto X-Plus
  • Два ключі ABUS X-Plus (один — з мініліхтариком)
  • Номерна карта ABUS X-Plus для замовлення дублікатів ключа
  • Сумка-чохол для транспортування замка (під сидінням або в кофрі мотоцикла)
  • Дві батарейки типу AAA (всередині замка)
  • Інструкція з використання (зокрема російською мовою).

MADE IN GERMANY

Цей замок можна замовити з опцією «різні замки, один ключ».

Загальні

• Тип ланцюга: Петля
  • Рівень захисту: 19

Застосовувані технології

• Технологія GRANIT: Так.

Комплектація

• Ключ, шт.: 2 шт., один – з підсвіткою
  • Номерна карта ключа: Так.

Циліндр замка

• Тип циліндра: ABUS X-Plus
  • Номерна картка: Так
  • Замикання без ключа: Немає
  • Захист від бруду: Немає
  • Дозамовлення дублікатів: Так.

Сигналізація

• Тип датчика: 3D-позиціювання
  • Сирена, дБ: 100
  • LED-індикатор: Так
  • Тип батарейки: ААА (2 шт.)
  • Використання без сигналізації: Немає.

Габарити

• Вага, г: 4835
  • Довжина, см: 120
  • Товщина, мм: 12

Гарантія

• Зроблено в Німеччині: Так.
ВиробникABUS
Перегляд замкаЦепь