Рюкзак з гідатором Source Assault 20L

Рюкзак з гідатором Source Assault 20L
Рюкзак з гідатором Source Assault 20LВ наявності

Ефективний компактний штурмовий рюкзак з вбудованою питною системою.

Головне відділення.

Одне велике відділення для зберігання речей, продуктів, спорядження і боєкомплекта. Рюкзак невеликий і для ефективного використання об'єму тут немає перегородок

Відокремлення для питної системи.

Окремий модуль для зберігання питної системи розташований відразу за спиною рюкзака. Тому що рюкзак компактний в ньому використовується спеціальна низькопрофільна питтєва система WLPSв. Вона не роздувається при наповненні, зменшуючи об’єм головного відділення. Система йде в комплекті з рюкзаком. На дні відділення є люверс для аварійного зливу води.

Зовнішні кишені швидкого доступу.

великий з об'ємною викрийкою для зберігання дрібних речей, які потребують швидкого доступу. У кишені є брайзів для письмових приналежень. Є кишеню на блискавки і кілька відділень. Для невеликих, але часто використовуваних речей існує окрема зовнішня кишеня на блискавки.

Регуляція об'єму.

Об'єм рюкзака регулюється боковими стирками. Дотишаючи їх ви зменшуєте розмір рюкзака, фіксуючи предмети в ньому, щоб вони не базікали.

Додаткові додатки.

За допомогою зовнішніх модулів можна збільшити його об’єм. Для цього є декілька площин з системою MOLLE:

Фронтальна, прямокутна форма на зовнішньому кишені. Ряди доповнені ліпучкою для кращої фіксації або прив’язування шевронів.
Бокові, які добре підходять для довгих предметів. Нижня частина фіксується на кроках MOLLE, а верхня притиснута комппресіонними стисками до рюкзака.
Для великих модулів, килимка або невеличкої намети внизу є дві стіжки з фастексами.
На поясі дропа прошита так, щоб за не було убодно класти невеликі предмети. Такі ж прошивки є на лямках рюкзака.

Ламки.

М’які зручні лямки з внутрішньої сторони виготовлені з сітки з вентиляційними каналами під нею. Зовнішня частина міцного нейлону з розквітом рюкзака. У лямки вшиті кільця, щоб прикріпляти м’якуш для рук, підвіски невеличкого спорядження. Важка протяжка регулюється перестіжками, а також долучає модулі під спорядження.

Спина.

Повністю зроблена з вентиляційної сітки з полімерною основою для пружності. Рюкзаки, як правило, роблять з м’якою спиною. Низькопрофільна питтєва система, яка йде відразу за спиною рюкзака, чудово доповнює спинку рюкзака, амортизуючи удари.

Пояс.

Пояс зроблений широким і ошитим строєм по крихтах для довгого використання. Великий пояс краще фіксує рюкзак на тілі. Сильна стропа зовні пояса прошита в кількох місцях, утворюючи зручні для встегування ділянки. Пояс можна використовувати для розвідки модулів зі обладнанням, яке завжди буде в прямому сенсі підруковування.

Регуляції рюкзака.

Рюкзак регулюється компресіоновими стилями за об'ємом. Ламки рюкзака сполучаються між регуляцією грудної клітки.

• один просторий відділ для речей і спорядження
  • Великий зовнішній кишені з органайзером
  • маленький зовнішній кишені
  • відділення під питтєву систему