Ніж столовий обробний Victorinox Grand Meitre 12 см

Ніж столовий обробний Victorinox Grand Meitre 12 см
Ніж столовий обробний Victorinox Grand Meitre 12 смНемає в наявності

Професійний кований столовий ніж, з клинком завдовжки 12 см.
Виготовлений із кованої високоякісної неіржавкої сталі.
Колодка виготовлена з чорного ударостійкого пластику.
Серия: "Grand Maitre"

Коване лезо вирізняється більшою, ніж у штампованого клинка, міцністю. Воно багатошарове за своєю структурою, завдяки чому з легкістю витримує чималі навантаження впродовж довгого часу.

Кухонні ножі Victorinox — це вироби високої якості, які повністю відповідають усім вимогам міжнародних стандартів. В асортименті компанії є будь-які різновиди кухонних ножів — обробні ножі для очищення картоплі, для нарізання риби та сиру, для хліба, а також клинки інших типів. Ножі Victorinox зроблені з якісних матеріалів. Леза з високоміцної сталі довго зберігають свою гостроту, а ручки з пластику, дерева та металу мають підвищену комфортність. Завдяки цьому кухонними ножами Victorinox можна працювати впродовж тривалого часу, не втомлюючись.

Рекомендації з експлуатації:
Високоякісні кухонні ножі не рекомендується мити в посудомийній машині. З низкою причин виробники ножів рекомендують виключно ручну мийку.
Відразу після використання ножі мають бути вимиті вручну та висушені, інакше леза ножів можуть потемніти. У разі якщо з'явилися невеликі зміни відтінку сталі або плями на лезі — використовуйте для очищення тільки м'які засоби, що не містять хлору або абразивів.
Ножі найкраще зберігати окремо від решти посуду, позаяк це допоможе уникнути можливих пошкоджень різальної крайки та полотна леза від сторонніх контактів із твердими предметами (не зберігайте ножі в традиційному висувному кухонному ящику в перемішку один з одним). Найкраще їх тримати в спеціальній підставці або на магнітному тримачі.
Кухонні ножі не призначені для різання та рубання м'яса, птиці та риби з великою кістю, а також заморожених продуктів (для цього є спеціальні ножі).
Ножі не потрібно згинати, зігнути або використовувати для скоблення, дряпання, відкривання пивних пляшок або консервів.
Не рекомендується різати продукти на обробних столах і дошках зі скла, кераміки, натурального каменю, акрилу. Використовуйте дошки з натурального дерева або поліуретану (м'якої пластмаси).
За правильної експлуатації якісні кухонні ножі слугуватимуть вам довгі роки.

ВиробникVictorinox
Матеріал лезаНержавіюча сталь