Рюкзак Slumberjack рюкзак Bounty 2.0 80

• Код: 53760215-KPH
Рюкзак Slumberjack рюкзак Bounty 2.0 80
Рюкзак Slumberjack рюкзак Bounty 2.0 80В наявності

Функціональний рюкзак Slumberjack Bounty 2.0 преміумкласу для полювання. Багаторівневий камуфляж Kryptek® Highlander розроблений для максимального маскування. Регульована за висотою підвіска з двома алюмінієвими стійками забезпечить правильну навантаження і комфортне положення. Каркас із гнучкої пластини HDPE запобігає скручуванню рюкзака під час навантаження. Завдяки системі 3 в 1, можна використовувати деякі частини рюкзака незалежно один від одного. Знімну підвіску можна використовувати для транспортування туші, щоб не нести в руках. Безліч ременів допоможуть відсунути рюкзак від підвіски, щоб розташувати здобич між ними та забезпечити кращу стабільність. Знімний польовий рюкзак має приховані плечові ремені та перебування у фронтальній частині основного рюкзака  сумісний системою гідратації. Вбудований упор для рушниці забезпечує чудову стабілізацію для точного пострілу. Місткі бічні кишені різного об'єму призначені для мисливської оптики, сошки або іншого різного спорядження. Система фіксації різного типу зброї може бути прибрана, якщо в ній немає потреби. Бічні компресійні ремені можуть бути зафіксовані як зверху, так і під знімним рюкзаком в зависимости от вантажу. Система кріплення PALS легко розподіляє необхідне спорядження та інші потрібні аксесуари у різних частинах рюкзака.

• багаторівневий камуфляж Kryptek® Highlander
  • регульована за висотою підвіска з двома алюмінієвими стійками дає змогу правильно розподілити навантаження на спину
  • пластина з поліетилену високої щільності HDPE запобігає скручуванню
  • знімна підвіска може бути використана для перетягування туші
  • м'які вставки на спині в зоні попереку та лопаток, на плечових лямках і настегенному поясі
  • регульовані плечові лямки S-подібної форми забезпечені грудним і стабілізуючими ременями
  • на стегнах зі зручною пряжкою підвищує стабільність і може бути відрегульований під навантаженням
  • обидві сторони пояса посилені пластиною HDPE
  • з правого боку настегенного пояса розташована система кріплення PALS, з лівого — кишеня на блискавці
  • пояс сумісний із кобурою для ручної вогнепальної зброї
  • велике відділення з довгою блискавкою по периметру
  • м'яке внутрішнє відділення вздовж спинки для питної системи
  • велика бічна кишеня на блискавці з лівого боку, дві об'ємні різного розміру — з правої
  • знімний рюкзак із системою кріплення PALS — сумісний із питною системою. Може використовуватися як польовий рюкзак або як додаткове відділення на основному
  • бічні компресійні ремені з різними варіантами фіксації — під і зверху знімного рюкзака. Можуть бути з'єднані між собою
  • прихована система фіксації мисливських ручок різних видів — використовується за потреби
  • панель на нижній частині рюкзака створює тертя в зоні попереку для поліпшення контакту з мокрим верхнім одягом
  • приховані кишені позаду бічних призначені для трекінгових палиць, сошки та багато чого іншого
  • міцна текстильна ручка для перенесення.

• Материал: Polyester Oxford
  • Об'єм: 80 л