Бинокль Athlon Talos G2 HD 8x42

• Код: DAS301578
Бинокль Athlon Talos G2 HD 8x42
Бинокль Athlon Talos G2 HD 8x42В наявності

Бінокль Athlon Talos G2 HD 8×42 ексклюзивно й офіційно продається тільки в Amazon і на українському ринку. На перший погляд може здатися, що Athlon Talos G2 HD мало чим відрізняється від молодшої моделі Athlon Neos G2 HD. Однак відмінність істотно, і полягає в особливостях оптичної системи. Крім покращеного просвітлювального покриття низькодисперсних HD-лінз, Athlon Talos G2 HD 8x42 має більший діаметр окулярів і більший розмір призм, що істотно впливає на комфорт спостереження. Торці всіх лінз обов'язково мають чорніння, що додатково запобігає розсіюванню світла. Барабан фокусування має великий діаметр і рифлену гумову накатку, що робить процес фокусування чіткішим і зручнішим. І водночас біноклі Athlon Talos G2 HD найкомпактніші та найлегші серед усіх повнорозмірних біноклів виробника.

Корпус надійно захищений від потрапляння вологи, навіть якщо бінокль випадково потрапив у воду. Продувка азотом гарантує брак запотівання у разі різкої зміни температури та запобігає внутрішній корозії.

Кожен бінокль Athlon Talos G2 HD 8x42 має серійний номер, що дає змогу найкращим чином забезпечити контроль якості.

HD Glass. В об'єктивах цього бінокля застосовані низькодисперсні HD-стели, що неабияк вирізняє цю модель серед біноклів з ахроматичними об'єктивами зі звичайного скла. HD скла забезпечують менший кут розсіювання світлового спектра, завдяки чому вдається зменшити хроматичну аберацію (колірне спотворення) і досягти чіткішого та контрастнішого передавання зображення.

Advanced Fully Multi-Coated. Цей бінокль має покращене повне мультипросвітлення оптики, що означає, що на кожну поверхню оптичної системи нанесене широкосмугове багатошарове покриття. Таке багатошарове просвітлення чималою мірою запобігає відбиттю світла у всьому видимому спектрі. У такий спосіб вдається досягти понад 99% світлопропускання через кожну оптичну поверхню, результатом чого є висока яскравість зображення, природне кольоропередавання та можливість ефективніше вести спостереження в сутінку.

BAK4. Для того, щоб позбутися великих втрат світла в обертовій призмовій системі, у цій моделі застосовуються призми з оптичного скла високої щільності BAK4 (баритовий крон). Це скло має вищий показник заломлення, що дає змогу мінімізувати втрати світла, й отримати ідеально круглий вихідний зіниці з однаково світлим зображенням від краю до краю, вибіжнувши вінетування (видимого затемнення зображення внаслідок обрізання світлового пучка на периферії вихідної зіниці).

Waterproof. Незалежно від того, потрапили Ви в сильний зливник або випадково впустили бінокль у водойму, рівень захисту цієї моделі дає змогу бути впевненим, що волога не потрапить всередину та з біноклем нічого не трапиться. Адже цей бінокль герметизований, ущільнений каучуковими О-кільцями, і має клас захисту від проникнення вологи IPX7, що означає опір потраплянню вологи всередину під час занурення на глибину 1 метр упродовж 30 хвилин.

Fogproof (Nitrogen Purged). Ця модель повністю захищена від внутрішнього запотівання внаслідок різкої зміни температури. Корпус бінокля зсередини пройдуть азотом, що унеможливлює перебування всередині бінокля кисню або водяної пари, яка могла б конденсуватися на склі, або викликати корозію металевих частин корпусу. Азот є напівінертним газом і не реагує з довкіллям у звичайних умовах, на відміну від кисню.

Конструктивні особливості

• Оптична конструкція: обертальна призма Roof
  • Лінзи: HD лінзи з низькодисперсного скла з поліпшеним повним багатошаровим просвітленням (Advanced Fully Multi coated)
  • Призми: BAK4
  • Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
  • Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом
  • Фокусування: центральна
  • Корпус: з верхнім шарнірним мостом Top Hinge, полікарбонат із профільованим протиковзним гумовим покриттям
  • Поворотно-висувні оправи окулярів типу Twist-Up з двома фіксованими положеннями
  • Захисні кришки об'єктивів закріплені на поясках, що запобігають їхньому втраті
  • Можливість кріплення штатива.

Оптичні характеристики

• Збільшення: 8x
  • Діаметр об'єктива, мм: 42
  • Діаметр окуляра, мм: 21.5
  • Розмір вихідної зіниці, мм: 5.25
  • Винос вихідної зіниці, мм: 17.9
  • Светосила: 27.56
  • Фактор сутінку: 18.33
  • Мінімальна відстань фокусування, м: 4
  • Поле зору, м/1000 м: 124
  • Кутове поле зору, °: 7.1
  • Регулювання міжздаткової відстані, мм: 56-76
  • Корекція діоптрій: +4/-4

Комплектація

• Бінокль: колір корпусу — оливковий
  • Захисні кришки окулярів і об'єктивів
  • Широкий мийний ремінь із неопрену
  • М'який кейс для зберігання і транспортування
  • Серветка з мікрофібри для протирання оптики
  • Подарункове паковання на магнітному замку.

Габаритні розміри

• Розміри без паковання, мм: 145x127х58