Бінокль Opticron Explorer WA ED-R 10x32 WP

• Код: DAS301651
Бінокль Opticron Explorer WA ED-R 10x32 WP
Бінокль Opticron Explorer WA ED-R 10x32 WPВ наявності

Як компактніший і легший, ніж аналогічні моделі конкурентів, бінокль Opticron Explorer WA ED-R 10x32 WP має також і видатні оптичні характеристики. Ширококутні окуляри забезпечують істотне поле зору, а мінімальна дистанція фокусування починається від 1.8 метра, що дає змогу спостерігати предмети, які перебувають у буквальному сенсі під ногами.

Низькодисперсне ED-скло з фірмовим широкосмуговим покриттям у червоних тонах R-type гарантує лють зображення, точне кольоропередавання у всьому видимому спектрі та практично без кольорових спотворень. Як і належить оптиці преміального класу, обертові призми виготовлені з оптичного скла BAK4 і мають фазокрегулювальне та діелектричне відбивальне покриття поверхонь.

Діелектричне покриття призм Oasis-C+ Prism Coating — це фірмове 64-шарове покриття, яке наноситься на відбивну поверхню кожної призми Roof. Порівнюючи з дешевшим срібним напиленням (Ag coating) або бюджетним алюмінієвим напиленням (Al coating), воно забезпечує понад 99% відбиття світла від поверхні в ширшому спектрі, що забезпечує відчутне збільшення яскравості та чіткості. Так само фазорегувальне покриття поєднує фази всіх світлових хвиль, що проходять через призми, і не допускає розмитості зображення.

Збірка бінокля Explorer WA ED-R 10x43 WP, як і заведено для всіх оптичних приладів Opticron, здійснена на високому рівні, забезпечуючи плавний рух усіх механічних вузлів і без люфтів. Бінокль герметизований за класом IPX7, що дає змогу перебувати під водою на глибині 1 метр до 30 хвилин без жодних пошкоджень для оптики, а також зсередини прилад заповнений інертним азотом, що виключає внутрішнє запотівання й накопичення конденсату під час різкій зміні температур.

Кришки об'єктивів і окулярів виготовлені з м'якої гуми та щільно прилягають, додатково кришки об'єктивів прикріплені до бінокулярних труб гумовими поясками, що виключає їхню втрату та дає змогу застосовувати бінокль швидко й ефективно. Широкий мийний ремінь виготовлений із неопрену — щільного та м'якого гіпоалергенного матеріалу, що не вбирає вологу та зносостійкого.

Кожен бінокль Opticron Explorer WA ED-R 10x32 WP має серійний номер, що дає змогу найкращим чином забезпечити контроль якості.

Конструктивні особливості

• Оптична конструкція: обертальна призма Roof
  • Лінзи: ED-лінзи зі скла з наднизькою дисперсією і широкосмуговим повним багатошаровим просвітленням R-type (Fully Multi coated)
  • Призми: BAK4 з фазокоригувальним покриттям і фірмовим діелектричним покриттям Oasis-C+
  • Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
  • Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом
  • Фокусування: центральна
  • Корпус: алюміній/полікарбонат, з профільованим протиковзним гумовим покриттям
  • Поворотно-висувні оправи окулярів типу Twist-Up з двома проміжними фіксованими положеннями
  • Захисні кришки об'єктивів закріплені на поясках, що запобігають їхньому втраті
  • Можливість кріплення штативного адаптера.

Оптичні характеристики

• Збільшення: 10x
  • Діаметр об'єктива, мм: 32
  • Діаметр окуляра, мм: 18
  • Розмір вихідної зіниці, мм: 3.2
  • Винос вихідної зіниці, мм: 16
  • Светосила: 10.24
  • Фактор сутінку: 17.89
  • Мінімальна відстань фокусування, м: 1.8
  • Поле зору, м/1000 м: 105
  • Кутове поле зору, °: 6.0
  • Регулювання міжздаткової відстані, мм: 54-74
  • Корекція діоптрій: +2/-2

Комплектація

• Бінокль: колір корпусу — чорний
  • Захисні кришки окулярів і об'єктивів
  • Широкий м'який мийний ремінь із неопрену
  • М'який кейс для зберігання і транспортування
  • Серветка для протирання оптики.

Габаритні розміри

• Розміри без паковання, мм: 120x116х46