Спальник Pinguin Micra

• Код: PNG 230352
Спальник Pinguin Micra
Спальник Pinguin MicraВ наявності

Якщо ви один із тих, хто впадає в сплячку, або просто віддаєте перевагу іншим видам спорту, а не піші прогулянки взимку, спальник Pinguin Micra буде для вас правильним вибором.

За ваги в один кілограм і чудового паковання, що підтримується компресійним мішком, він може використовуватися як на вихідних, так і впродовж декількох днів у горах.

Крім того, тепловий діапазон цього спального мішка дає змогу використовувати його не тільки влітку, для якого він насамперед призначений, у гарну погоду, але також навесні та ранньої осені.

Технологія ClimaControl Shield (CCS) забезпечує збалансовану тканину верху, запобігає виходу теплого повітря зсередини та водночас забезпечує достатню повітропроникність.
Оптимізує співвідношення між опором вітру для збереження тепла та відведенням внутрішньої вологості для запобігання конденсації.
Поєднання цих характеристик забезпечує комфорт користувача та сприятливий клімат у приміщенні для спального мішка.
Водовідштовхувальне оброблення забезпечує достатній захист від несприятливих погодних умов.
Тканина Clima Control Shield легка, компактна та м'яка на дотик.

• BHB Micro (Body Heat Barrier) — це теплоізоляційний матеріал, який за своїми параметрами входить до найпотужніших матеріалів для екстремального використання на сучасному ринку. BHB Micro використовується у вищій модельній лінійці спальних мішків Pinguin, де він замінив раніше використовувані фірмові матеріали PrimaLoft® Sport і Polarguard 3D®. Цей матеріал показав найвищі значення термічного опору серед усіх виміряних брендових ізоляційних матеріалів.
  • Дуже легкий і міцний нейлон із водовідштовхувальним покриттям DWR.
  • Блискавки YKK від відомого японського виробника є одними з найкращих у світі, вироблених у цій галузі. Блискавки цієї марки гарантують якість, довгий термін експлуатації та надійність. Компоненти невеликих розмірів, але мають велике значення, оскільки їхня безвідмовна робота зазвичай є умовою функціональності та зручності використання всього продукту.

Технічні характеристики:

• Вага: 1.08 кг
  • Блискавки: YKK
  • Тип наповнення: Синтетика — BHB Micro
  • Ізоляційне наповнення: BHB Micro 120 г/м2
  • Дизайн наповнення: Двошарова черепиця
  • Зовнішній матеріал: Нейлон надлегкий рипстоп DWR CCS
  • Матеріал інтер'єру: Поліестер УльтраЛайт
  • Висота: 175/185/195
  • Ширина (макс/хв): 82/55 см
  • Об'єм після паковання: 7,14 л
  • Об'єм після стиснення: 5.59 л