Засіб для прання виробів із пуху Grangers Down Wash 1 л

Засіб для прання виробів із пуху Grangers Down Wash 1 л
Засіб для прання виробів із пуху Grangers Down Wash 1 лВ наявності

Засіб для прання виробів із пуху Grangers Down Wash 1 л - концентрована рідина для прання виробів із натуральним пуховим або із синтетичним утеплювачем: спальних мішків, пуховиків тощо. Забезпечує чистоту та свіжість одягу та спорядження, а також зберігає пухнастість і сухість, завдяки чому вироби довше слугують, не вбирають вологу й ефективно зігрівають. Нова формула засобу тепер пропонує 40 прань замість 20, що збільшує термін експлуатації паковання вдвічі!

Дуже важливо піклуватися про свій пух, щоб він зігрів і залишався сухим. Звичайні мийні засоби не треба використовувати для пухових виробів, оскільки вони можуть погіршити експлуатаційні якості, залишаючи після себе різні хімічні залишки та знижуючи здатність одягу ізолювати або відштовхувати воду.

На щастя, Grangers Down Wash — саме цей засіб для прання, який був розроблений для ретельного очищення речей, не пошкоджуючи крихкий матеріал усередині. Він діє однаково як у жорсткій, так і в м'якій воді й ідеально підходить для використання перед свіжою вологозахисною обробкою.

Засіб постачається в новому пакованні-павучі, у якому на 72% менше пластику, ніж у звичайному пакованні.

• усуває забруднення, не пошкоджуючи захисних властивостей речей
  • нейтралізує запахи
  • працює однаково як у жорсткій, так і в м'якій воді
  • відновлює будь-які наявні водовідштовхувальні властивості
  • покращує повітропроникність
  • паковання-пауч, у якому на 72% менше пластику
  • одобрено Bluesign®
  • підходить для Gore-tex®, eVent®, синтетичного пуху
  • засіб рекомендується для утеплених курток і спальних мішків
  • термін придатності 3 роки з дати виробництва (зведено на пакованні) або 1 рік від моменту відкриття засобу

Як використовувати:

• Використовуйте 25 мл на завантаження.
  • Налийте засіб безпосередньо у відсік для мийних засобів пральної машини замість звичайного мийного засобу.
  • Виконайте повний цикл прання за 30 °C або відповідно до інструкцій на етикетці з догляду.
  • Щоб полегшити процес сушіння в сушильній машині, ми також рекомендуємо використовувати сушильні кулі та періодично перевіряти їх упродовж усього циклу сушіння.

• Виробник GRANGERS
  • Країна бренда Великобританія