Телескоп Bresser Messier AR-90S/500 Nano AZ

Телескоп Bresser Messier AR-90S/500 Nano AZ
Телескоп Bresser Messier AR-90S/500 Nano AZВ наявності

Телескоп Bresser Messier AR-90S/500 Nano AZ — це короткофокусний середньоапертурний рефрактор із якісною оптикою й новим азимутальним монтуванням Nano AZ, зручною для роботи з легкими трубами середньої апертури. Короткокусні рефрактори з діаметром лінзи 90 мм забезпечують велике поле зору та досить широкі можливості, як-от планетарних спостережень, так і для спостережень зоряних скупчень, не вносячи водночас великих хроматичних спотворень зображення і залишаючись доступними за ціною. Завдяки короткому фокусу та великій світлосилі ця модель буде вельми цікава для спостереження протягнених об'єктів слабкішого світіння, а також для так званих екскурсій зоряним небом. Постачається в практично зібраному стані, з повним набором аксесуарів, необхідних на старті спостережень. Зручне одноперме сталеве монтування Nano AZ сприяє стійкості; також телескоп забезпечений кріпленням типу "ластівчин хвіст" для фіксації на екваторіальному монтувалці німецького типу.

Флагманська лінійка телескопів Messier від німецького виробника Bresser вирізняється високою якістю збирання, точністю припасування оптичних елементів і використанням тільки високоякісних матеріалів. Тут немає компромісів якості та ціни. Усі вузли, деталі, а також лінзи телескопа виготовлені з прецизійною точністю, що надає найкращі оптичні та експлуатаційні характеристики у своєму класі. Телескопи Bresser Messier гідно оцінені досвідченими прихильниками астрономії.

Об'єктив телескопа Bresser Messier AR-90S/500 EQ3 являє собою ахромат із відносним отвором 1/5.5, завдяки чому набагато збільшена світлосила (у 200 разів більше світла, ніж під час спостереження неозброєним оком). Відсутність у телескопі центрального екранування (порівнюючи із системою Ньютона) позитивно позначається на контрасті зображення під час спостереження Місяця і деталей дисків планет. Велике поле зору дасть змогу навіть без застосування видошукача знаходити об'єкти, що цікавлять, та спостерігати такі протягнені об'єкти, як зоряні скупчення. Укорочена труба телескопа зручна під час транспортування. Наприклад, телескоп можна сміливо брати в заміську поїздку, туди, де небо, порівнюючи з міськими, темнішими та де набагато докладніше можна розглянути тьмяні далекі об'єкти.

Висока якість передавання зображень гарантується не тільки дуже стійкою сталевою триногою, яка нівелює дрібні вібрації, а й чудовою якістю вироблення лінз. Усі елементи оптичних конструкцій телескопів Bresser Messier виробляються зі спеціального скла, на яке наноситься високоякісне просвітлювальне покриття. Саме це дає змогу отримувати світлі та чіткі зображення об'єктів, що спостерігаються з правильним кольоропередаванням, як під час візуальних спостережень, так і під час астрофотографії.

Комплектація телескопа містить довгофокусний окуляр SuperPlossl SPL26 мм, оптичний видошукач і діагональне дзеркало. Набір аксесуарів полегшить спостереження й зробить їх більш захопливими та детальними. До комплектації, крім адаптера для камери смартфона (планшета), входять два окуляри, поворотна карта зоряного неба та програмне забезпечення. Додатково можлива комплектація телескопа Full HD камерою для передавання зображення на персональний комп'ютер.

Оптичні характеристики:

• Збільшення: 19x (у разі використання окулярів, що входять до комплекту)
  • Максимальне корисне збільшення: 180х
  • Діаметр об'єктива, мм: 90
  • Посадковий діаметр окуляра, мм: 31.75
  • Фокусна відстань, мм: 500
  • Светосила: 1:5.5
  • Роздільна здатність: 1.56 секунди
  • Проникальна здатність: 11.87 зоряних величин

Конструктивні особливості:

• Оптична конструкція: рефрактор — ахромат
  • Тип монтування: Азимутальна однопертева Nano AZ