Палатка Grand Canyon Richmond 1 Capulet Olive (330024)

• Код: DAS301588
Палатка Grand Canyon Richmond 1 Capulet Olive (330024)
Палатка Grand Canyon Richmond 1 Capulet Olive (330024)Немає в наявності

Бувши найлегшою та найкомпактнішою моделлю в асортименті виробника, намет Grand Canyon Richmond 1 — чудовий вибір для тих, хто подорожує на велосипеді, сплавляється річкою, захоплюється легкохідним туризмом і цінує компактне спорядження. Попри компактність у складеному вигляді, ця модель пропонує більше внутрішнього простору, ніж схожі моделі інших виробників.

Двошарова конструкція, поліуретанова просочення зовнішнього шару та проклеєні шви забезпечують водостійкість 4000 мм водяного стовпа, що дає змогу не боятися проникнення вологи навіть під час затяжних опадів. Водночас внутрішній сітчастий намет може бути встановлений окремо від тенту, що досить практично в літні спекотні ночі. Високий борт внутрішнього намету істотно захищає як від проникнення вологи, так і від потрапляння каменів, гілок або навіть комах у намет. А оливковий колір забезпечує чудові маскувальні властивості.

Технічні характеристики:

• Тип: палатка
  • Форма: тунель
  • Місткість: 1 людина
  • Загальна кількість входів/приміщень: 1 / 1
  • Конструкція: двошарова
  • Наявність тамбура/кількість: є/1
  • Каркас: Glass Fiber (скловолокно), ⁇ 8.0 мм, (3 дуги: 1 попередньо вигнута дуга — 8 секцій, 1 попередньо вигнута дуга — 6 секцій)
  • Матеріал зовнішнього тенту: Polyester 68D 190T PU DWR, 3000 мм в.ст. – досить легка тканина з товщиною нитки 68D, щільністю 190T. Завдяки поліуретановому просоченню досягається стійкість до проникнення вологи, що відповідає показнику гідростатичного тиску 3000 мм водяного стовпа та висока стійкість від проколів. Просочення DWR має гідрофобні властивості та перешкоджає скупченню вологи та подальшому намоканню тканини. Шви проклеєні поліуретановою стрічкою.
  • Матеріал внутрішнього намету: Mosquito Net — москітна сітка
  • Матеріал дна: Polyethylene PU, 4000 мм в.ст., проклеєні шви
  • Призначення: пішохідний туризм, велотуризм, водний туризм, легкохідний туризм
  • Колір: Capulet Olive (оливковий)

Габарити та вага:

• Внутрішній намет (Д х Ш х В): 250 х 90 х 70 см
  • Зовнішній намет (Д х Ш х В): 270 х 180 х 75 см
  • Розміри (в складеному вигляді): 31 x 13.5 х 13.5 см
  • Розміри (в упаковці): 32.5 x 16 х 16 см
  • Вага намету (в повній комплектації): 1.78 кг
  • Вага намету (в упаковці): 2.1 кг

Особливості конструкції:
Основними перевагами тунельної конструкції з розташуванням тамбура уздовж намету є мінімальна площа встановлення за максимально корисного використання внутрішнього об'єму намету. Ця конструкція вирізняється малою вагою і вимагає мінімум часу на встановлення.
Спочатку до каркаса приєднується внутрішній намет, після чого накривається зовнішнім тентом. Така схема встановлення дає можливість розмістити каркас із внутрішнім наметом на найзручнішому та найрівнішому місці перед тим, як закріпити зовнішній тент і розтяжки. Крім того, каркас із внутрішнім наметом можна використовувати окремо від зовнішнього тенту в літні спекотні ночі. Внутрішній намет кріпиться до дуг за допомогою рукавів.
Внутрішній намет повністю виготовлений із сітки, що забезпечує максимальний рівень вентиляції та брак конденсату на внутрішньому наметі.
Збільшені довжина та ширина спального місця перевищують мінімальні допустимі розміри прийнятих стандартів, що забезпечує комфорт під час сну та вільного простору в наметі.
Намет має 2 великі вентиляційні клапани. Клапани розташовані навпроти один одного у верхній частині дуг, у такий спосіб забезпечується безперешкодна вентиляція внутрішнього намету та зовнішнього тенту, запобігає утворенню конденсату та регулюється внутрішня температура.
Проклеєні шви зовнішнього намету запобігають проникненню вологи в місцях стиків тканини.
Високі борти підлоги внутрішнього намету надійніші захищають від затікання вологи з будь-якого напрямку.
Усередині намету передбачені дві сітчасті кишені для розміщення необхідних дрібниць.
Відтяжки намету мають жовто-жовтогарячий колір і вплетену нитку, що відбиває, завдяки чому вони залишаються добре помітними у світлу пору доби та темний час доби у світлі ліхтарика.

Комплектація:

• Зовнішній тент — 1 шт.
  • Внутрішній намет — 1 шт.
  • Розкладні дуги — 2 шт.
  • Кілочки — 17 шт.
  • Відтяжки — 4 шт.
  • Чохол із ручкою — 1 шт.
  • Візуальна інструкція зі збирання

Особливості експлуатації та догляду для продовження терміну експлуатації:
Бажано не укладати намет мокрий у чохол. Якщо можливості повністю просушити намет немає, — це необхідно зробити за першої зручної можливості.
Не допускається використання будь-яких хімічних розчинників і агресивних засібів для чищення намету. Рекомендується використовувати господарське мило, воду та м'яку губку.
Каркас і кілочки після експлуатації намету варто очистити від бруду вологою губкою, витерти сухою ганчіркою й упакувати в комплектні чохли.
Намет необхідно зберігати в провітрюваному сухому приміщенні, за можливістю без чохла.
Прання та глибоке чищення виробу допускається тільки відповідно до зазначених на бирці намету рекомендаціями.

ВиробникGrand Canyon
Кількість кімнат1
Кількість шарівДвошарова
Кількість спальних місць1
Кількість тамбурів1
ПризначенняТрекінгові
Особенности палатки/тентаАнтимоскітна сітка, Тамбур, Водовідштовхувальне просочення, Проклеєні шви, Внутрішні кишені, Вентиляційні вікна
Тип виробуНамет
КолірОливковий
Вага
Вага1.78 кг
Водостійкість
Водостійкість дна4000 мм вод. ст.
Водостійкість тенту3000 мм вод. ст.
ФормаТунель