Телескоп Bresser Solarix 114/500 AZ (carbon)

8 349 ₴

Телескоп Bresser Solarix 114/500 AZ (carbon)
Телескоп Bresser Solarix 114/500 AZ (carbon)В наявності
8 349 ₴

Компанія Bresser з гордістю представляє універсальний і унікальний у своєму роді телескоп Solarix 114/500 AZ (carbon). Тепер спостереження за сонячною активністю, денні ландшафтні спостереження й нічні спостереження зоряного неба можна проводити за допомогою одного телескопа Bresser Solarix 114/500 AZ (carbon). Важливим моментом є наявність сертифікованого сонячного фільтра, що дає змогу безпечно для очей спостерігати за Сонцем. Денні та нічні спостереження можна зняти на камеру смартфона, для чого в комплекті з телескопом постачається спеціальний адаптер. Ця модель має карбонове оздоблення труби та посилений профіль алюмінієвої триноги.

Оптичні характеристики:

• Збільшення : 20 - 111x (у разі використання окулярів і лінз, що входять до комплекту)
  • Максимальне корисне збільшення: 228х
  • Діаметр об'єктива, мм: 114
  • Посадковий діаметр окуляра, мм : 31.75
  • Фокусна відстань, мм : 500
  • Світлосила : 1:4.4
  • Роздільна здатність : 1.23 секунди
  • Проникальна здатність : 12.4 зоряних величин

Конструктивні особливості:

• Оптична конструкція : Рефлектор Ньютона
  • Тип монтування : Азимутальна AZ-1
  • Видошукач : LED з точковим наведенням

Комплектація:

• Труба : алюміній (зовнішня обробка: карбонове волокно)
  • Тренога: алюмінієва з предметним столиком для аксесуарів
  • Монтувалка: азимутальна AZ-1
  • Окуляри : K 9 мм (1.25'), K 25 мм (1.25')
  • Лінза Барлоу : 2х
  • Сонячний фільтр
  • Адаптер для камери смартфона (планшета)
  • Програмне забезпечення Stellarium

Габарити:

• Розміри телескопа в зборі (ширина х довжина х висота), мм: 600х600х1450
  • Розміри оптичної труби (діаметр х довжина), мм: 145х470
  • Висота триноги (мін.-макс.), мм: 750-1200
  • Розмір в упаковці, мм: 1130х280х280
  • Вага труби, кг: 2
  • Вага монтування з триногою, кг: 1,1
  • Вага телескопа в зборі, кг: 3,5
  • Загальна вага (в пакованні), кг: 6,5

Bresser Solarix 114/500 AZ (carbon) — універсальний дзеркальний телескоп за доступною ціною. Ця модель цікава тим, що за прийнятною ціною тепер доступні планетарні спостереження, початкові спостереження об'єктів Deep Sky та спостереження сонячної активності за допомогою одного телескопа. Завдяки короткофокусній системі вдається досягти високого показника світлосили, що забезпечує видимість дальніх планет і зірок слабкішого світіння. Ви зможете розрізняти чіткіші контури кратерів на Місяці діаметром до 5 км, полярні шапки та моря на Марсі, деталі кілець Сатурна, супутники Юпітера, зірки слабкого світіння (до 12,5 зоряних величин), Уран і Нептун у формі невеликих дисків, а також найбільш популярні туманності й галактики каталогу Мессьє. У комплектації постачається спеціальний сонячний фільтр, що захищає очі від проникнення ультрафіолетового, інфрачервоного та видимого надяскравого випромінювання, пропускаючи лише ту кількість видимих світлових хвиль, яка досить для формування якісного зображення Сонця. Фільтр тестований незалежною організацією забезпечення якості продукції та має європейський сертифікат відповідності CE. У модифікації Carbon телескоп обладнаний посиленою й стійкішою алюмінієвою триногою із шестигранним перерізом. Завдяки оздобленню у формі карбонового волокна на поверхні оптичної труби не залишаються відбитки пальців, телескоп має дуже стильний та сучасний вигляд. До комплектації входить адаптер для камери смартфона (планшета). Адаптер кріпиться на обраному окулярі та дає змогу фотографувати та записувати відео основною або фронтальною камерою ґаджета. Гладка тильна сторона смартфона надійно кріпиться за допомогою безлічі присосків адаптера (у разі рифленої тильної поверхні смартфона рекомендується використовувати фронтальну камеру). Телескоп постачається в практично зібраному вигляді. Крім того, простота збирання/розбирання та габарити телескопа  дає Вам змогу не турбуватися про те, що прилад займе багато місця, а зручність спостереження за небесними тілами, яка забезпечує оптична конструкція, яскраві та контрастні зображення об'єктів нічного неба, Сонця та ландшафтів приємно здивують астронома-початківця.

ВиробникBresser
ПризначенняАстрономічний