Телескоп Bresser Messier 5" Dobson

Телескоп Bresser Messier 5" Dobson
Телескоп Bresser Messier 5" DobsonНемає в наявності
9 999 ₴

Телескоп Bresser Messier 5" Dobson належить до класу оптики Diffraction limited optics з числом Штреля понад 0.8, що свідчить про те, що цей телескоп практично позбавлений аберацій. Монтування Добсона забезпечує кращу стійкість для великих труб і дає змогу за помірну вартість отримати дійсно висококласний світлосильний прилад для спостережень усіх типів об'єктів Діп Скай. Ця модель має розширену комплектацію, постачається в практички зібраному вигляді, що дає змогу негайно розпочати спостереження. Флагманська лінійка телескопів Messier від німецького виробника Bresser вирізняється високою якістю збирання, точністю припасування оптичних елементів і використанням тільки високоякісних матеріалів. Тут немає компромісів якості та ціни. Всі вузли, деталі, а також дзеркала телескопа виготовлені з прецизійною точністю, що надає найкращі оптичні та експлуатаційні характеристики у своєму класі. Телескопи Bresser Messier гідно оцінені досвідченими прихильниками астрономії.

Телескоп Bresser Messier 5" Dobson — мобільний рефлектор Ньютона для візуальних спостережень, який дає змогу вийти за межі планетарних спостережень і перейти до найяскравіших туманностей і галактик каталогу Мессі. Компактні розміри монтувалки дають змогу перевозити телескоп у зібраному вигляді й спостерігати саме в тих місцях, які найбільше підходять для цього. П'ятидюймове головне дзеркало, велика світлосила та стабільна альта-азомутальна монтувалка Добсона забезпечать чудове передавання зображень далеких зоряних скупчень, туманностей, комет, галактик та інших об'єктів нічного неба. Завдяки простоті керування на монтуванні Добсона та якості оптики, цей телескоп може бути цікавий як спостерігачами-початківцями, так і «просунутими» користувачами.

Головне дзеркало труби телескопа Bresser Messier 5" Dobson має параболічну форму та виготовлене зі спеціального сорту боросилікатного скла, завдяки чому цей телескоп належить до класу оптики Diffraction limited optics. Число Штреля > 0.8 говорить про те, що телескоп практично позбавлений аберацій.

Легка однопернева альт-азимутальна металева монтувалка забезпечує достатню стійкість і стабільність під час спостереження. Для швидкої та правильної орієнтації телескопа основа монтувалки обладнана компасом і рівнем. Труба телескопа фіксується на монтуванні за допомогою кріпильних кілець із кріпленням "Ластівчин хвіст", завдяки чому може бути легко знята (як із кільцями, так і без) і переставлена на іншу, наприклад, екваторіальну монтувалку для зручності астрознімання.

Розширена комплектація містить два окуляри системи Кельнера, місячні та сонячні фільтри, а також перехідник, що дає змогу використовувати дводюймові окуляри із широким полем зору.

ВиробникBresser
ПризначенняАстрономічний