Штани мисливські Beretta Insulated Static

• Код: CU251-2295-0715
Штани мисливські Beretta Insulated Static
Штани мисливські Beretta Insulated StaticВ наявності

Static Line — одяг для статичного полювання (засидки). Всі предмети одягу призначені для прихованого полювання. Вони забезпечують максимальний комфорт під час певного різновиду полювання — такий, де ви маєте залишатися нерухомим упродовж декількох годин, чекаючи на здобич. Щоб забезпечити зручність доступу до кишень і тримачів картриджів, були вивчені всі деталі, характерні для одягу мисливця, Лінія Static пропонує одяг, який відповідає різним кліматичним умовам, оскільки їх можна комбінувати з інтерактивною системою BIS — Beretta Interactive System, інноваційним одягом, який у разі інтенсивних холодних умов може стати ідеальним другим шаром і підтримувати оптимальну температуру тіла. Основними технічними характеристиками цих моделей є: тепло, водовідштовхувальна здатність і водонепроникність, повітропроникність, тиша.

Штани Insulated Static гарантують захист мисливця від дощу, вітру та сильного холоду. Вони сконструйовані за допомогою двошарової системи захисту з BWB EVO — Beretta Waterproof Breathable EVO, з'єднаної із зовнішньою зовнішньою оболонкою з мікроволокна. Всі шви проклеєні, а видимі блискавки водонепроникні, забезпечуючи повний захист. Ізоляція Thermore® 80 г гарантує тепло під час вашого полювання.

• Головними технологічними особливостями цієї моделі є тепло, водонепроникність, водовідштовхуваність, повітропроникність, безшумність
  • Штани Insulated Static з подвійним рівнем захисту з прошарком BWB Evo-Beretta Waterproof Breathable EVO
  • Утеплювач Thermore забезпечує тепло в суворих погодних умовах
  • Чудовий варіант для статичного полювання