Бинокль Vortex Diamondback HD 10x28 WP

Бинокль Vortex Diamondback HD 10x28 WP
Бинокль Vortex Diamondback HD 10x28 WPВ наявності

Нове покоління найпопулярнішої лінійки біноклів Vortex Diamondback HD — це покоління високої роздільної здатності зображення. Сучасна HD-оптика дає змогу мінімізувати спотворення й досягти реалістичного зображення. Призми з високоякісного скла BAK4 з фазовою корекцією та діелектричним покриттям сприяють приголомшливій деталізації. Продуктивність біноклів Vortex Diamondback HD неабияк переважає над їх вартістю. Вдалий дизайн біноклів залишився без змін. Вони, як і раніше, мають сучасний верхній шарнірний міст (Top Hinge). Легкий ергономічний корпус бінокля обладнаний захисним гумовим покриттям, водонепроникним і заповненим аргоном, що запобігає запотіванню оптики за різких змін температури. Корпус біноклів компактний, легкий, а головне зручний для захоплення пальцями рук. Мінімальна дистанція фокусування бінокля така добра, що дає змогу буквально спостерігати навіть те, що відбувається на відстані півтора метра. Можна без сумнівів сказати, що ці біноклі набагато перевершують конкурентів у своєму класі.

High Definition Optics Використання оптичних елементів зі спеціальних сортів скла з суто певними коефіцієнтами заломлення дало змогу оптимізувати геометричні та хроматичні аберації й досягти винятково високої роздільної здатності та якості зображення, недоступного для більшості біноклів з ахроматичними об'єктивами.

Dielectric Prism Coatings Діелектричне багатошарове покриття призм забезпечує максимальне значення коефіцієнта відбиття світла, порівнюючи з металевими покриттями. Це неабияк покращує світлопропускання, завдяки чому забезпечується чітке та яскраве зображення з максимально точним передаванням кольору.

Phase Correction Спеціальне фазорегувальне покриття, яке наноситься на одну з поверхонь призмінної обертової системи як найтонший шар. Фазова корекція необхідна виключно для оптичної системи Roof, оскільки, проходячи через таку призму, світловий потік розкладається на два паралельні пучки світлових хвиль, виникає позафазове зміщення на половину довжини світлової хвилі, що призводить до зменшення роздільної здатності зображення, а також зниження контрастності. Phase Correction коригує цей зсув. Як результат — зображення максимально чітке та контрастне. Вартість такого покриття досить висока, а процес нанесення вимагає прецизійної точності, тому таке технологічне ускладнення можуть дозволити собі тільки імениті виробники оптики. Сьогодні без фазокрегулювального покриття практично немислима конструкція сучасного високоякісного оптичного приладу призмової системи Roof.

Waterproof — означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи за міжнародним класом IPX7. Занурення в рідину упродовж 30 хвилин на глибину 1 метра не завдасть приладу найменшого збитку та не вплине на його функціональність. Такій оптиці жодні погодні умови не страшні.

Fogproof — означає, що корпус зсередини заповнений інертним газом, що унеможливлює конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях у разі перепаду температур. Як наслідок, оптика не пітніє зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (у цьому разі аргоном), який не містить у своєму складі парів води та не конденсується.

Оптичні характеристики:

• Збільшення: 10x
  • Діаметр об'єктива, мм: 28
  • Розмір вихідної зіниці, мм: 2.8
  • Фактор сутінку: 16.73
  • Светосила: 7.84
  • Мінімальна відстань фокусування, м: 1.8
  • Винос зіниці, мм: 16
  • Поле зору, м/1000 м: 92
  • Регулювання міжосьової відстані, мм: 55-72
  • Корекція діоптрію: +5/-5

Конструктивні особливості: