Бинокль Vortex Viper HD II 8x42 WP

Бинокль Vortex Viper HD II 8x42 WP
Бинокль Vortex Viper HD II 8x42 WPВ наявності

Бінокль Vortex Viper HD II 8x42 WP надає найвищу якість оптики за прийнятною ціною мисливцям, спортсменам і ентузіастам активного відпочинку. Бінокль другого покоління має компактніші розміри та ширший діапазон зору. Корпус бінокля також став надійнішим і ергономічнішим. Модель містить призми з фазокоригувальним і діелектричним багатошаровим покриттям і лінзи з HD-скла з наднизькою дисперсією і запатентованим антивідблисковим покриттям Vortex XR. Лінзи забезпечують чітке та яскраве зображення з високою роздільною здатністю й максимально точним кольоропередаванням. Корпус бінокля порівняно легкий, прогумований, водонепроникний. Заповнення аргоном запобігає запотіванню оптики за різких змін температури. Кільце діоптрійної корекції забезпечене фіксувальним механізмом. Захисний чохол має спеціальну систему ременів, що дає змогу надійно закріпити бінокль і тримати його завжди напоготові.

Лінзи зі скла з високою щільністю HD (High Density) й екстранизькою дисперсією забезпечують поліпшене передавання кольору та високу роздільну здатність зображення. Коефіцієнт заломлення низькодисперсного скла мало залежить від частоти світла (від спектра). Всі світлові хвилі заломлюються на однакову величину кута. Застосування цих скла в конструкції об'єктивів дає змогу практично позбутися від такої неприємної аберації, як хроматизм. Стрімкість такого скла досить висока, через що тільки виробники   високотехнологічної оптики застосовують його у своїх продуктах преміумкласу.   Запатентоване багатошарове антивідблискове покриття лінз Vortex XR дає змогу досягти максимального світлопропускання й чіткості картинки.   ArmorTek Надміцне покриття забезпечує захист лінз від подряпин, олив і бруду

Dielectric Prism Coatings  Діелектричне багатошарове покриття призм забезпечує максимальне значення коефіцієнта відбиття світла, порівнюючи з металевими покриттями. Це неабияк покращує світлопропускання, завдяки чому забезпечується чітке та яскраве зображення з максимально точним передаванням кольору.

Phase Correction Спеціальне фазорегуальне покриття, яке наноситься на одну з поверхонь призмової обертової системи як найтонше шарування.  Фазова корекція необхідна виключно для оптичної системи Roof, оскільки, проходячи через таку призму, світловий потік розкладається на два паралельні пучки світлових хвиль, виникає позафазове зміщення на половину довжини світлової хвилі, що призводить до зменшення роздільної здатності зображення, а також зниження контрастності. Phase Correction коригує цей зсув. Як результат — зображення максимально чітке та контрастне. Вартість такого покриття досить висока, а процес нанесення вимагає прецизійної точності, тому таке технологічне ускладнення можуть дозволити собі тільки імениті виробники оптики. Сьогодні без фазокрегулювального покриття практично немислима конструкція сучасного високоякісного оптичного приладу призмової системи Roof.

Waterproof -  означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи за міжнародним класом IPX7. Занурення в рідину упродовж 30 хвилин на глибину 1 метр не завдасть приладу найменшого  збитка та не вплине на її функціональність. Такій оптиці жодні погодні умови не страшні.

Fogproof — означає, що корпус зсередини заповнений інертним газом, що запобігає конденсації вологи на внутрішніх поверхнях у разі перепаду температур. Як наслідок, оптика не пітніє зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (у цьому разі аргоном), який не містить у своєму складі парів води та не конденсується.

Конструктивні особливості:

• Оптична конструкція: призма Roof
  • Лінзи: HD лінзи зі скла з наднизькою дисперсією і повним багатошаровим (Fully Multi coated) антивідблисковим покриттям Vortex XR
  • Спеціальне покриття ArmorTek захищає лінзи від подряпин, олій і бруду
  • Призми: BAK4 з фазовою корекцією й багатошаровим діелектричним покриттям
  • Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
  • Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу аргоном
  • Фокусування: центральним колесом і діоптрійним кільцем
  • Механізм фіксації діоптрійного кільця
  • Корпус: полікарбонат із протиковзним гумовим покриттям
  • Поворотно-висувні наочники з кількома фіксованими положеннями
  • Захисні кришки об'єктивів закріплені на поясках, що запобігають їхньому втраті