Сноуборд Jones Stratos 21/22

• Код: JNS J.22.SNM.STR.XX.162.1
Сноуборд Jones Stratos 21/22
Сноуборд Jones Stratos 21/22Немає в наявності

Сноуборд Jones Stratos 21/22 — це гібридна дошка для всіх гір, створена для фрирайду і фристайла.

Stratos справляє враження ігрової дошки завдяки вузькому бічному вирізу та зручному вигину, а звужений на 10 міліметрів хвіст і основа 3D Contour Base 3.0 забезпечують плавучість і повороти дошки. Спрямований рокер-профіль і Traction Tech 3.0 утримують Stratos на краю, прискорюючись біля різі, а текстурований верхній лист з екопластику та базальтові стрингери додають відгук на скручування і зменшують вібрацію дошки на перетятій місцевості. Stratos також має вставки Float Pack, які пропонують варіант зміщення в найглибші дні.

• Traction Tech 3.0 має три виступи на кожному краю (передній обкладинок, центр дошки, задня палітурка). Середня нерівність трохи більша, ніж зовнішні нерівності для кращого зчеплення.
  • Прогресивний бічний виріз: на дальніх кінцях бічного вирізу радіус поступово збільшується в міру того, як крайка досягає точки контакту. Поступово збільшення радіусу бічного вирізу в напрямку до точки контакту забезпечує плавніший початок повороту та вихід, оскільки крайка ковзає снігом і виходить із нього з менш різким переходом.
  • Конічна форма, 10 мм: загострена форма занурює хвіст у пух для кращого плавання й швидших поворотів.
  • BLUNT NOSE — Jones прибрали "ефект плуга", властивий круглому носі, додавши сноубду фрирайдних якостей. Підступний сніг, що йде через наконечник, означає, що ви пробираєтеся крізь нього, що, очевидно, уповільнює вашу роботу. Додавши тупий ніс, ви отримаєте переваги попавка у формі набагато довшого носа без закругленого наконечника «снігоочисника» й зайвої ваги. - Джереми Джонс
  • Спрямований візерунок вигину: Offset шаблон вигину кінчика до хвоста, розроблений для дощок спрямованого фрирайду. Носова частина, центр дошки та хвіст трохи відрізняються за жорсткістю, щоб допомогти підняти ніс, опустити хвіст і покращити стійкість на швидкості.
  • V-Core: ексклюзивний профіль Jones з дерев'яним осердям, який забезпечує стабільне та грайливе відчуття дошки. Дерев'яний сердечник м'якший між ступнями для полегшення початку повороту та жорсткіший у носі та хвості для стійкості під час їзди нерівною місцевістю і під час приземлення.
ВиробникJones Snowboards
Вікова групаДоросла