Бинокль Kowa SV II 8x42 WP

Бинокль Kowa SV II 8x42 WP
Бинокль Kowa SV II 8x42 WPНемає в наявності

Kowa SV II — це серія доступної за ціною та чудовою за якістю оптики. Друге покоління біноклів покращене, у відповідь на вимоги користувачів: колірна гама підходить для мисливців і забезпечує якісне маскування серед рослин. Замість внутрішніх кришок об'єктивів тепер встановлені надійніші зовнішні. Гумове покриття навколо лінз, що захищає їх від ударів, збільшене пропорційно діаметру лінз. Проте біноклі залишаються практично найлегшими у своєму класі й забезпечені оптикою з багатошаровим просвітленням, фазовою корекцією на призмах і покриттям лінз, що захищає від бризок води. Біноклі захищені від проникнення вологи та наповнені азотом, завдяки чому лінзи не запотіють у разі змін температури. Оптику можна використовувати за будь-яких погодних умов.

• Kowa Repelling (KR) Coating — це багатофункціональне покриття, спеціально розроблене для біноклів Kowa SV і Kowa YF, яке наноситься на зовнішні сторони лінз, запобігаючи появі подряпин і водночас є гідрофобним і оілофобним. Покриття KR захищає лінзи від будь-якого впливу води (дощ, сніг, туман, бризки або безпосереднє занурення), а також від скупчення бруду, розчиненої у воді та від олій. Досить просто інтенсивно струсити бінокль після використання у вологих умовах, і краплі води будуть видалені із зовнішньої поверхні лінз. Це покриття має достатню твердість і перешкоджає випадковій появі подряпин під час механічної дії малої та середньої сили. Це дасть змогу використовувати прилад у більш екстремальних умовах і зберегти водночас повну функціональність оптики.
  • Phase Coating — спеціальне фазорегувальне покриття, яке наноситься на одну з поверхонь призмінної обертової системи як найтонше шарування. Вартість такого покриття досить висока, а процес нанесення вимагає прецизійної точності, тому таке технологічне ускладнення можуть дозволити собі тільки імениті виробники оптики. Фазова корекція необхідна виключно для оптичної системи Roof, оскільки, проходячи через таку призму, світловий потік розкладається на два паралельні пучки світлових хвиль, виникає позафазове зміщення на половину довжини світлової хвилі, що призводить до зменшення роздільної здатності зображення, а також зниження контрастності. Phase Coating коригує цей зсув. Як результат — зображення максимально чітке та контрастне. Сьогодні без фазокрегулювального покриття практично немислима конструкція сучасного високоякісного оптичного приладу призмової системи Roof.
  • Waterproof -  означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи за міжнародним класом IPX7. Занурення в рідину упродовж 30 хвилин на глибину 1 метра не завдасть приладу найменшого збитку, і не вплине на його функціональність. Такій оптиці жодні погодні умови не страшні.
  • Fogproof — означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом, що виключає конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях у разі перепаду температур. Як наслідок, оптика не пітніє зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (у цьому разі азотом N2), який не містить у своєму складі парів води та не конденсується.
  • Lightweight Body — корпус біноклів цієї серії виготовлений з особливо легкого полікарбонату, що дало змогу зменшити вагу на 10-20%, порівнюючи з аналогічними моделями конкурентів. Водночас балансування й ергономічні характеристики бінокля тільки виграли. Прилад максимально зручно лягає в руки спостерігача, а міцний, комбіноване (частково гладке, частково профільоване), гумове покриття дає змогу надійно зафіксувати бінокль у долонях.

Конструктивні особливості:

• Оптична конструкція: призма Roof
  • Лінзи: з повним багатошаровим покриттям (Fully Multi coated) і гідрофобним покриттям (Kowa KR)
  • Призми: BAK4 з фазокоригувальним покриттям
  • Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
  • Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом
  • Фокусування: центральним колесом
  • Корпус: погумований, ударостійкий
  • Поворотно-висувні наочники з кількома фіксованими положеннями
  • Можливість кріплення штатива

Комплектація:

• Бінокль