Рюкзак тактичний Highlander Stoirm Gearslinger 12L

Рюкзак тактичний Highlander Stoirm Gearslinger 12L
Рюкзак тактичний Highlander Stoirm Gearslinger 12LВ наявності

Рюкзак тактичний Highlander Stoirm Gearslinger 12L з преміальної лінійки Stoirm створений для повсякденного носіння. Рюкзаки Gearslinger серії Stoirm мають ергономічний плечовий ремінь з D-подібним кільцем, передню кишеню на блискавці зі швидким доступом і подвійні відділення для зручного паковання. Цей рюкзак-розкладачка має основне відділення для переднього завантаження речей з отвором на блискавці, що охоплює 3 з 4 сторін, фронтальну систему кріплень MOLLE, а також еластична бічна кишеня з лівого боку та систему кріплень MOLLE з правого боку. Модель виготовлена з міцного водовідштовхувального матеріалу 1000D Nylon з поліуретановим покриттям для чудового захисту від розривів і зношування. Регульована знімна стабілізувальна стяжка на фастексі та ручка для перенесення роблять цей рюкзак зручним для використання. Регульована лямка з м'якою підкладкою і посилена анатомічна спинка з EVA-піни розподіляють навантаження, щоб забезпечити комфорт під час щоденного носіння. Все це гарантує, що цей рюкзак витримає тривалу експлуатацію.

Особливості

• Лазерний виріз системи кріплення MOLLE.
  • Велике основне відділення на блискавці з доступом 3/4.
  • Крім основного відділення, цей рюкзак має знімну систему кріплень MOLLE для фіксації спорядження.
  • 2 внутрішні сітчасті кишені з подвійним бічним доступом.
  • Передня кишеня на блискавці з доступом 3/4, внутрішня двостороння кишеня і знімна панель органайзера.
  • Фурнітура Duraflex від провідного світового бренда пластикових пряжок і аксесуарів для індустрії спортивних товарів для активного відпочинку.
  • Блискавки YKK від світового лідера з виробництва застібок-блискавок для одягу та аксесуарів.
  • Ідентифікаційна панель на липучках.
  • Твердий футляр для окулярів із трикотажною підкладкою.
  • Бічна еластична кишеня.
  • Посилена анатомічна спинка з EVA-піни.
  • Яскраві внутрішні блискавки Dayglow.
  • Плечова лямка, регульована за висотою, з м'якою пінополіуретановою підкладкою, обшита сітчастою тканиною.
  • Над лямкою рюкзака розташована ручка для перенесення, за допомогою якої його можна легко переставити.
  • D-подібне кільце для кріплення невеликого спорядження.
  • Регульована знімна стабілізувальна стяжка на фастексі.
  • М'яке відділення для ноутбука з діагоналлю 13"/мамбука з діагоналлю 14".

• Об'єм: 12 л
  • Особливості: Водовідштовхувальний
  • Матеріал: 1000D Nylon/PU Coating
  • Розміри: 45 x 23 x 10 см