Спальник Therm-A-Rest Saros Long

Спальник Therm-A-Rest Saros Long
Спальник Therm-A-Rest Saros LongВ наявності

Універсальний зимовий спальник THERM-A-REST Saros -18С Long дає можливість із комфортом ночувати в наметі навіть у сиру погоду. У ньому використовується синтетичний утеплювач eraLoft™, швидко сохне і практично не вбирає вологу: ідеально для пішого туризму й альпінізму з весни до осені. Мішок був тестований у холодильній камері, щоб створити конструкцію W.A.R.M.: вона досить простора та дає змогу спати в різних позах, не втрачаючи тепла. За допомогою конекторів SynergyLink™ спальний мішок можна з'єднати з килимком: так він не зісковзує з килимка, коли ви рухаєтеся, й ефективніше зберігає тепло. Спальний мішок Saros-18C Long підходить як чоловікам, так і жінкам високого зросту до 198 см.

• Утеплювач eraLoftTM: ефективний і стискальний водостійкий синтетичний наповнювач складається з порожнистих волокон, які дали змогу знизити вагу без шкоди для тепла.
  • Посадка W.A.R.M. з додатковим простором для декількох положень для сну та збереженням теплової ефективності.
  • З'єднувачі SynergyLinkTM: надлегкі знімні ремені надійно з'єднують мішок і килимок, оптимізуючи комфорт і теплову ефективність усієї системи сну. З'єднувачі SynergyLink краще використовувати зі спальними килимками звичайного розміру, товщина яких у надутому стані не перевищує 7.5 см.
  • Зональна ізоляція: наповнювач розподілений так, щоб ефективно гріти в потрібних місцях. Зонування дає змогу знизити вагу спальника без втрати ефективності.
  • Кишеня для ніг Toe-asisTM: ергономічний утеплений короб, що швидко зігріває холодні ноги.
  • Петлі для ковдр і квілтів: спальник можна стебнути з ковдрою або квілтом THERM-A-REST для тепла.
  • Додаткові характеристики: теплозахисний комір, утеплений клапан на блискавці на всю довжину, застібка-блискавка, захищена від закушування тканини, регульований капюшон і зовнішня кишеня на блискавці.
  • У комплекті компресійний мішок і мішок для зберігання.

У комплекті:

• Кріплення для килимка SynergyLink
  • Мішок для зберігання
  • Компресійний мішок.

Конструктивні особливості:

• Кишеня для ніг Toe-asisTM
  • Парасолька для утеплення
  • Петлі для кріплення квілта або ковдри.

• Т° комфорту: -10°C
  • Т° межа комфорту: -18°C
  • Вага: 2.37 кг
  • Утеплювач: eraLoft Polyester Hollow Fiber
  • Вага утеплювача: 2 кг
  • Матеріал: 20D поліестер
  • Водовідштовхувальне оброблення тканини: Просочення DWR
  • Підкладка: 20D поліестер (тафета)
  • Рекомендований зріст: До 198 см
  • Довжина: 216 см
  • Розмір у складеному стані: 28 х 30 см
  • Обхват у плечах: 168 см
  • Обхват стегон: 163 см
  • Обхват ніг: 130 см
  • Сторона блискавки: Ліва.
ВиробникTherm-a-Rest
Вікова групаДля дорослих