12 999 ₴

Телескоп Bresser Quasar 80/900 EQ Refractor Solar Carbon із сонячним фільтром і адаптером для смартфонаВ наявності
12 999 ₴

Bresser Refractor Quasar 80/900 EQ Solar чудова модель телескопа для охочих заглибитися не тільки в деталі нічного неба, але й спостерігати за активністю Сонця завдяки наявності в комплектації апертурного сонячного фільтра. 80-мм об'єктив (скло БАК-4) дає змогу зібрати на 77% більше світла, ніж 60-мм рефрактори. Телескоп встановлений на екваторіальній монтувалці, яка призначена спеціально для астрономічних спостережень і дає змогу компенсувати добове обертання небесної сфери поворотом телескопа лише в одній площині. Основними відмінностями від попередньої версії є полегшена алюмінієва тринога із шестикутним профілем, карбонове оздоблення труби, більше збільшення зі штатними аксесуарами й адаптер для камери смартфона. За допомогою адаптера для смартфона, що йде в комплекті з телескопом, легко фотографувати об'єкти спостережень на камеру вашого смартфона. Опціонально телескоп може бути зібраний з PC-окуляром для запису та редагування зображень і відеороликів нічного неба.

Додатково можлива комплектація телескопа РС-окуляром для передавання зображення на персональний комп'ютер. Програмне забезпечення Stellarium і карта місяця доступні на сайті виробника.

Ця модель підійде для тих, хто бажає розглядати планети Сонячної системи та саме Сонце в деталях і саме Сонце, оскільки до комплектації входить апертурний сонячний фільтр. 80-мм об'єктив може зібрати на 77% більше світла, ніж 60-мм рефрактори. Це дасть можливість спостерігати зірки слабкого світіння (до 12 зоряної величини), фази Меркурія, Місячні кратери розміром приблизно 5 км, моря на Марсі, Ви зможете розрізнити щель Кассіні в кільцях Сатурна на відстані 1,4 млрд км, а Уран і Нептун уже постануть перед Вами у формі невеликих дисків.

Телескоп комплектується двома окулярами системи Ramsden і Huygens, які забезпечують більшу варіативність збільшення. Також у комплекті постачання передбачена 3-кратна лінза Барлоу.

LED-вишукач із точковим наведенням  помітно полегшить наведення приладу на об'єкт, що цікавить, не тільки вночі, але й удень, а екваторіальна монтувалка телескопа дасть змогу легко вести спостереження за добовим рухом об'єктів небосхилом і займатися астрофотографією.

Набір аксесуарів полегшить спостереження й зробить їх більш захопливими та детальними. До комплектації входить адаптер для камери смартфона (планшета). Адаптер кріпиться на обраному окулярі та дає змогу фотографувати та записувати відео основною або фронтальною камерою ґаджета. Гладка тильна сторона смартфона надійно кріпиться за допомогою безлічі присосків адаптера (у разі рифленої тильної поверхні смартфона рекомендується використовувати фронтальну камеру).

Завдяки надійній німецькій механікі, невеликій вазі, простоті складання й експлуатації, Ви зможете без проблем брати телескоп із собою на природу, не боячись його пошкодити. Використовуючи діагональне дзеркало, телескоп легко перетворити на потужну підзорну трубу для денних спостережень. Ну а вночі спостереження тисяч об'єктів космосу нікого не залишать байдужим до астрономії.

• Збільшення: 45х — 675x (у разі використання окулярів і лінз, що входять до комплекту)
  • Максимальне корисне збільшення: 160х
  • Фокусна відстань: 900 мм
  • Оптична конструкція: Рефрактори
  • Просвітлення: Багатошарове просвітлення
  • Діаметр об'єктива: 80 мм
  • Посадковий діаметр окуляра: 31.75 мм
  • Монтувалка: Екваторіальна EQ3
  • Гранична зоряна величина: 11.6
  • Роздільна здатність: 1.75
  • Шукач: Red Dot
  • Порівняно отвір: 1:9
  • Комп'ютерне наведення: Ні.
Комплектація
  • Труба: алюміній (зовнішня обробка: карбонове волокно)
  • Тринога: алюмінієва з предметним столиком для аксесуарів
  • Монтувалка: німецька екваторіальна монтувалка EQ-3 з противагою
  • Окуляри: SR 4 мм (1.25'), H 20 мм (1.25'')
  • Лінза Барлоу: 3х
  • Видошукач: Red Dot
  • Діагональне дзеркало
  • Сонячний фільтр
  • Адаптер для камери смартфона (планшета).
Вага
  • Труба, кг: 1.8