Ремінь LeRoy для АК триточковий тихий поліамідний зі швидким скиданням

• Код: LE2651
Ремінь LeRoy для АК триточковий тихий поліамідний зі швидким скиданням
Ремінь LeRoy для АК триточковий тихий поліамідний зі швидким скиданнямВ наявності

Триточковий тактичний військовий ремінь із посиленої ремінної стрічки завширшки 4 см надійно фіксує зброю. Поліамідні стрічки вирізняються досить високою міцністю, підвищеною зносостійкістю, а також стійкістю до впливів зовнішнього середовища.  З одного кінця ремінь кріпиться до зброї тихим безшумним джгутом, з іншого — універсальний тримач на липучці. Безшумне тихе кріплення забезпечує прихованість і додаткову безпеку військових.

Завдяки регуляції пряжками ремінь підходить на будь-який розмір. Великі фастекси дають змогу скинути зброю окремо або разом із ременем навіть у повній темряві. Прогумована стрічка біля кріплення зменшує трясіння зброї у разі швидкого переміщення місцевістю. Триточковий ремінь ТТХ є гібридом одно- і двоточкового варіанту. Він надівається петлею через голову та на голову, як одноточка. Кінець петлі з'єднується з прикладом зброї, а третя точка — з передньою частиною автомата, як двоточковий ремінь. Звучить складно, але має істотні переваги перед іншими типами ременів.

Переваги використання

Триточковий ремінь ТТХ чудово справляється з фіксацією на тілі та утриманням зброї в потрібному положенні під час руху. З його допомогою транспортування автомата стане легшим, ніж із двома іншими типами ременів. У разі закритого фастексу швидкого скидання ви можете переносити зброю щільно на грудях або спині, зберігаючи руки вільними, як під час використання двоточкового ременя. Інакше ви матимете можливість вільно переводити АК у бойову готовність із будь-якого положення, як під час використання одноточкового ременя. Триточковий ремінь ТТХ дає змогу легко діставати автомат навіть під час руху на високій швидкості полем бою та легко утримувати зброю на тілі в будь-якому положенні.

• Призначення: зручне та максимально безпечне використання і перенесення АК та іншої подібної зброї під час виконання військових завдань
  • Матеріал: пластик, ПЕ, поліамідна стрічка
  • Міцність на розрив: стрічка — 122 кг, фастекс — 50 кг