Сумка-рюкзак Highlander Storm Kitbag 65

Сумка-рюкзак Highlander Storm Kitbag 65
Сумка-рюкзак Highlander Storm Kitbag 65В наявності

Highlander Storm Kitbag 65 — це міцна та надійна сумка-рюкзак зі зносостійкого матеріалу для складних завдань, транспортування важкої поклажі, експедицій і багаторазових поїздок у будь-яку погоду, коли потрібно зберегти речі сухими та неушкодженими. Сумка не є на 100% водонепроникною, проте пошита з водонепроникного матеріалу та має конструкцію, що перешкоджає проникненню вологи навіть у сильний дощ. Коли необхідно швидко переміщатися пішки, ця модель може трансформуватися в рюкзак, завдяки наявності м'яких, анатомічних шлейок, що ховаються в спеціальній кишені. Верхні ручки, що охоплюють сумку-рюкзак периметром, а також дві пари бічних ручок дають змогу транспортувати важку поклажу, а також зручніше завантажувати її в багажні відділення в транспорті. Така міцна містка сумка з водозахищеного матеріалу стане знахідкою для кожного рибалки або шанувальника водних видів спорту.

Технічні характеристики:

• Об'єм, л: 65
  • Вага, кг: 1.45
  • Розміри, см: 58х34х34
  • Матеріал: Tapaulin Polyester 600D PVC — особливо щільний, міцний і водонепроникний матеріал, ламінований PVC-плівкою, стійкий до зносу та стирання
  • Призначення: для подорожей, водних видів спорту, риболовлі, активного відпочинку на природі.

Особливості конструкції:

• Надійний захист поклажі завдяки використанню водонепроникного та зносостійкого матеріалу
  • Верхній клапан сумки закриває блискавки від прямого потрапляння дощу
  • Широкий доступ до основного відділення для зручності паковання/розпакування речей
  • Здвоєні ручки, що охоплюють сумку периметром, призначені для перенесення важкої поклажі
  • Пара бічних і пари торцевих ручок, що охоплюють сумку периметром, для більшої зручності переміщення сумки удвох або навантаження в багажні відділення
  • М'які регульовані за висотою наплічні анатомічні шлейки з неопрену для транспортування як рюкзак за спиною
  • Пара внутрішніх сітчастих кишень на змійці
  • Дві зовнішні кишені на блискавці
  • Петлі Dasy Chain на фасаді сумки для кріплення різного спорядження зовні за допомогою фастексів, системи Molle або карабінів
  • Вікно "ID" (контактна інформація про власника багажу)
  • Фурнітура — Duraflex