• Код: LE2666
Ремінь LeRoy для АК одноточковий тихий поліамідний зі швидким скиданням тактичний збройовийНемає в наявності

Ремінь для зручного й безпечного використання та перенесення АК та іншої подібної зброї під час виконання військових завдань. Під час виготовлення використовується стрічка зміцненого плетіння завширшки 4 см, завдяки чому ремінь не врізається в тіло та не натирає.

Поліамідні стрічки вирізняються досить високою міцністю, підвищеною зносостійкістю, а також стійкістю до впливів зовнішнього середовища. Тому поліамідні ремінні стрічки широко застосовуються під час пошиття військової амуніції. Нейлонова основа підвищеної міцності має подвійну прошивку та стійка до перетирання. Безшумне тихе кріплення забезпечує прихованість і додаткову безпеку військових.

За допомогою фіксації на фастексах із надміцного пластику зброю можна скидати окремо або повністю з ременем. Довжину ременя можна змінювати завдяки пластиковій пряжці, тому він підійде бійцям будь-якої комплекції. Зброя чіпляється до ременя безпосередньо на тихий джгут. На петлю кріплення можна фіксувати додаткове спорядження. Зброя можна носити як на лівому, так і правому плечі.

Особливістю використання одноточкового ременя є зміна боку ведення вогню у разі швидкого переміщення в зоні бойових дій. Окремий елемент скидання дає змогу швидко змінити зброю, не знімаючи найременя.

Переваги використання

• Більшість одноточкових ременів кріпляться до ручки пістолета або приклада гвинтівки. Отже, якщо ви не тримаєте зброю, дуло безпечно спрямоване в землю. Оскільки виріб кріпиться безпосередньо до приклада, він не заважатиме заряджати або складатиме зброю.
  • Одноточкові ремені прості у використанні, їх можна адаптувати для роботи з різними типами автоматів і карабінів. Одноточковий ремінь також полегшує зміну стрільби з автомата на пістолет.
  • Якщо автомат заклинить або закінчиться патрони, ви можете кинути його та витягнути пістолет. Зброя, що залишилася, залишиться на тілі та впаде нижче, надаючи вам свободу руху рук.
  • Високоякісні одноточкові ремені ТТХ постачаються зі знімними кріпильними точками, які можна розмістити на потрібній частині АК. Гарний одноточковий ремінь ТТХ також має фастекс, що легко розстібається, який полегшує від'єднання зброї без ременя.

• Матеріал: пластик, ПЕ, поліамідна стрічка
  • Вага: 110 г