Телескоп Bresser Messier MC-90/1250 EQ3

Телескоп Bresser Messier MC-90/1250 EQ3
Телескоп Bresser Messier MC-90/1250 EQ3В наявності
18 899 ₴

Телескоп Bresser Messier MC-90/1250 EQ3 — це яскравий зразок телескопа для так званої балконної астрономії. Закрита оптична система Максутів-Касегрен забезпечує чітке контрастне зображення по всьому полю. Вона ідеально підходить для спостереження за планетами Сонячної системи та Місяця, а також для вивчення яскравих туманностей, галактик і зоряних скупчень, подвійних зірок і комет. Телескоп комплектується адаптером для смартфона та екваторіальним монтуванням, завдяки чому може бути використаний для відеоспостереження за планетами.

Флагманська лінійка телескопів Messier від німецького виробника Bresser вирізняється високою якістю збирання, точністю припасування оптичних елементів і використанням тільки високоякісних матеріалів. Тут немає компромісів якості та ціни. Всі вузли, деталі, а також дзеркала телескопа виготовлені з прецизійною точністю, що надає найкращі оптичні та експлуатаційні характеристики у своєму класі. Телескопи Bresser Messier гідно оцінені досвідченими прихильниками астрономії.

Оптичні характеристики:

• Збільшення: 48x (у разі використання окулярів, що входять до комплекту)
  • Максимальне корисне збільшення: 180х
  • Діаметр об'єктива, мм: 90
  • Посадковий діаметр окуляра, мм: 31.75
  • Фокусна відстань, мм: 1250
  • Світлосила: 1:14
  • Роздільна здатність: 1.56 секунди
  • Проникальна здатність: 11.9 зоряних величин

Конструктивні особливості:

• Оптична конструкція: Максутов-Касегрен
  • Тип монтування: Екваторіальна (німецького типу) EQ-3
  • Видошукач: LED з точковим наведенням (Red Dot)

Комплектація:

• Труба: алюміній
  • Тренога: алюмінієва з предметним столиком для аксесуарів
  • Монтувалка: екваторіальна EQ-3
  • Окуляри: SPL 26мм (1.25')
  • Видошукач: точковий LED
  • Адаптер для камери смартфона (планшета)

Габарити:

• Розміри телескопа (довжина х ширина х висота), мм: 900х900x1600
  • Розміри оптичної труби (діаметр х довжина), мм: 105x350
  • Розміри в пакованні, мм: 370х210х890
  • Висота триноги з монтуванням (мін.-макс.), мм: 680-1200
  • Вага труби, кг: 1.8
  • Вага триноги, кг: 1.5
  • Вага монтування, кг: 1.7
  • Вага телескопа (разом з аксесуарами), кг: 5.9
  • Загальна вага (в пакованні), кг: 8.6

* Додатково можлива комплектація телескопа Full HD камерой для передавання зображення на персональний комп'ютер

Катадіоптричні телескопи Максутова-Кассегрена мають низку незаперечних переваг. По-перше, велика фокусна відстань за малих габаритів, що дає змогу використовувати якісні довгофокусні окуляри та отримувати гарне чітке зображення. Крім того, закрита конструкція перешкоджає виникненню повітряних потоків в оптичній трубі, здатних неабияк підпортити якість зображення.

Головне дзеркало труби телескопа Bresser Messier MC-90/1250 виготовлене зі спеціального матеріалу Pyrex з низьким коефіцієнтом температурного розширення, завдяки чому нівелюються оптичні спотворення і збільшується термін експлуатації приладу. Менис виготовлений з оптичного скла BK-7. Усі оптичні поверхні мають багатошарове просвітлення для підвищення ефективності передавання світла.

Екваторіальна монтувалка телескопа з механізмами тонких рухів дасть змогу легко спостерігати за добовим рухом об'єктів небосхилом. Кріплення "ластівчин хвіст" зручне для використання з комплектним монтуванням і дає змогу встановлювати трубу на більшість інших поширених екваторіальних монтувань. Завдяки компактним розмірам, телескоп дуже зручний для спостережень в умовах міста (наприклад, з балкона або лоджії) і займає мінімум місця під час зберігання та транспортування.     Завдяки комплектації труби діагональним дзеркалом, цю модель з успіхом можна використовувати для ландшафтних спостережень і ДиджіСкоппінгу (фотографування за допомогою труби та фотокамери)

ВиробникBresser
ПризначенняАстрономічний