Телескоп Bresser Messier AR-90/900 Nano AZ

Телескоп Bresser Messier AR-90/900 Nano AZ
Телескоп Bresser Messier AR-90/900 Nano AZВ наявності
13 999 ₴

Телескоп Bresser Messier AR-90/900 Nano AZ розроблений для детальних спостережень за об'єктами Сонячної системи, а також для спостережень на місцевості. Виріб являє собою класичний рефрактор з ахроматичним об'єктивом, що демонструє властиві серії Messier високу якість збирання та зображення, яке без сумніву оцінять досвідчені спостерігачі. Рефрактор встановлений на новому азимутальному монтуванні Nano AZ, зручному для роботи з легкими трубами середньої апертури. Телескоп підходить і для користувачів-початківців: він має достатнє збільшення і чудове зображення, і водночас простий і зручний у керуванні. Постачається практично в зібраному вигляді, з усіма потрібними аксесуарами для початку спостережень. У комплекті стійке одноперте сталеве монтування Nano AZ.

Флагманська лінійка телескопів Messier від німецького виробника Bresser вирізняється високою якістю збирання, точністю припасування оптичних елементів і використанням тільки високоякісних матеріалів. Тут немає компромісів якості та ціни. Всі вузли, деталі, а також дзеркала телескопа виготовлені з прецизійною точністю, що надає найкращі оптичні та експлуатаційні характеристики у своєму класі. Телескопи Bresser Messier гідно оцінені досвідченими прихильниками астрономії.

Об'єктив телескопа Bresser Messier AR-90/900 Nano AZ являє собою ахромат із відносним отвором 1/10, завдяки чому є можливість отримати достатнє збільшення, використовуючи якісні довгофокусні окуляри. Діаметр лінзового об'єктива 90-мм можна вважати достатнім для користувача-початківця. Відсутність у телескопі центрального екранування (порівнюючи із системою Ньютона) позитивно позначається на контрасті зображення під час спостереження Місяця і деталей дисків планет.

Висока якість передавання зображень гарантується не тільки дуже стійкою сталевою триногою, яка нівелює дрібні вібрації, а й чудовою якістю вироблення лінз. Усі елементи оптичної конструкції телескопів Bresser Messier виробляються зі спеціального скла, на яке наноситься високоякісне просвітлювальне покриття. Саме це дає змогу отримувати світлі та чіткі зображення об'єктів, що спостерігаються з правильним кольоропередаванням, як під час візуальних спостережень, так і під час астрофотографії.

Комплектація телескопа містить довгофокусний окуляр SuperPlossl SPL26 мм, оптичний видошукач і діагональне дзеркало. Набір аксесуарів полегшить спостереження й зробить їх більш захопливими та детальними.

Додатково можлива комплектація телескопа Full HD камерою для передавання зображення на персональний комп'ютер

Оптичні характеристики:

• Збільшення: 35x (у разі використання окулярів, що входять до комплекту)
  • Максимальне корисне збільшення: 180х
  • Діаметр об'єктива, мм: 90
  • Посадковий діаметр окуляра, мм: 31.75
  • Фокусна відстань, мм: 900
  • Светосила: 1:10
  • Роздільна здатність: 1.56 секунди
  • Проникальна здатність: 11.87 зоряних величин

Конструктивні особливості:

• Оптична конструкція: рефрактор — ахромат