Телескоп Bresser Polaris Solar 102/460 EQ3

Телескоп Bresser Polaris Solar 102/460 EQ3
Телескоп Bresser Polaris Solar 102/460 EQ3Немає в наявності
19 899 ₴

Телескоп Bresser Polaris Solar 102/460 EQ3 містить сонячний фільтр, завдяки чому його можна використовувати для спостережень сонячної активності. Телескоп компактний і має невелику вагу для рефрактора з таким діаметром об'єктива. Модель вільно поміщається в туристичний рюкзак. До комплекту входить спеціальний адаптер, завдяки якому можна зняти спостереження на камеру смартфона. Також можлива можлива комплектація телескопа камерою для телескопів Full HD для передавання зображення на персональний комп'ютер.

Телескоп дає можливість проводити й планетарні спостереження, і спостереження за сонячною активністю. Об'єктив телескопа Bresser Polaris Solar 102/460 EQ3 (carbon) являє собою ахромат із відносним отвором 1/4.5, завдяки чому цей телескоп характеризується дійсно високою світлосилою для спостереження віддалених об'єктів космосу, що є перевагою для астрофото. Лінза об'єктива має покращене багатошарове покриття зеленого кольору, що сприяє підвищенню яскравості та контрастності зображення. Об'єктив забезпечений блендою для захисту від бічних засвічень і випадання роси.

У комплектації постачається спеціальний сонячний фільтр, що захищає очі від проникнення ультрафіолетового, інфрачервоного та видимого надяскравого сонячного випромінювання, пропускаючи лише ту кількість видимих світлових хвиль, яких досить для формування якісного зображення Сонця. Фільтр тестований незалежною організацією забезпечення якості продукції та має європейський сертифікат відповідності CE.

Труба телескопа виготовлена в сучасному стилі з алюмінію з зовнішнім оздобленням карбоновим волокном, яке покликане з одного боку зробити конструкцію максимально легкою, а з іншого боку максимально стійкою до ударів. Для жорсткого кріплення об'єктива та фокусера труба скріплена металевими обідами.

Телескоп обладнаний фокусером із посадковим діаметром під окуляри 2" (для використання окулярів стандарту 1,25" в комплекті є перехідник). Це дає змогу використовувати ширококутні окуляри, щоб отримати велике поле зору під час спостереження протяжних об'єктів і зоряних полів. Два окуляри в поєднанні з лінзою Барлоу дають широку варіативність збільшень. Телескоп обладнаний точковим шукачем Red Dot. Для більшої зручності спостережень (особливо ландшафтних) до комплекту входить діагональне дзеркало.

Телескоп встановлений на жорсткому монтуванні EQ-3 — екваторіальному, німецькому типу. Монтувалка обладнана механізмами тонких рухів обома осями. Завдяки використанню черв'ячних передач у механізмах тонких рухів можлива моторизація монтувалки (і встановлення системи автонаведення). Ланцюгові круги дають змогу наводити телескоп на об'єкти з використанням системи екваторіальних координат.

До комплектації входить адаптер для камери смартфона (планшета). Адаптер кріпиться на вибраному окулярі та дає змогу фотографувати та записувати відео основною або фронтальною камерою ґаджета. Гладка тильна сторона смартфона надійно кріпиться за допомогою безлічі присосків адаптера (у разі рифленої тильної поверхні смартфона рекомендується використовувати фронтальну камеру).

Конструктивні особливості:

• Оптична конструкція  рефрактор — ахромат
  • Тип монтування: Екваторіальна EQ-3
  • Видошукач: Red Dot
  • Кріплення: ластівчин хвіст

Комплектація:

• Труба: алюміній (зовнішня обробка: карбонове волокно)
  • Тринога: алюмінієва з предметним столиком для аксесуарів
  • Монтувалка: німецька екваторіальна монтувалка EQ-3 з противагою
  • Окуляри: До 4 мм (1.25'), К 20 мм (1.25'')
  • Лінза Барлоу: 3х
  • Видошукач: Red Dot