Телескоп Bresser Messier AR-127S/635 EXOS-1/EQ4 професійний

Телескоп Bresser Messier AR-127S/635 EXOS-1/EQ4 професійний
Телескоп Bresser Messier AR-127S/635 EXOS-1/EQ4 професійнийВ наявності
44 999 ₴

Флагманська лінійка телескопів Messier від німецького виробника Bresser вирізняється високою якістю збирання, точністю припасування оптичних елементів і використанням тільки високоякісних матеріалів. Всі вузли, деталі, а також дзеркала телескопа виготовлені з високою точністю, що дає найкращі оптичні та експлуатаційні характеристики у своєму класі. Об'єктив телескопа Bresser Messier AR-127S/635 EXOS-1/EQ4 являє собою ахромат із відносним отвором 1/5, завдяки чому неабияк збільшена світлосила. У телескопі застосована чотирилінзова оптична схема Петцвалю, що дає змогу на понад 30% зменшити хроматичну аберацію й отримати ширше плоске поле зору, ніж у традиційному дволінзовому ахроматі з таким же відносним отвором. Це означає, що зображення буде насиченішим і докладнішим по всьому полю зору. Те, що немає в телескопі центрального екранування (порівнюючи із системою Ньютона), позитивно позначається на контрасті зображення під час спостережень Місяця і деталей дисків планет. Порівняно велика апертура та коротка фокусна відстань роблять цей телескоп придатним для спостережень слабких об'єктів далекого космосу: туманностей, галактик, зоряних скупчень, а також комет. Наявність у комплекті фірмового апертурного фільтра дасть змогу спостерігати за Сонцем. Широке поле зору штатного окуляра дасть змогу майже повністю побачити велику Галактику Андромеди з двома її супутниками. Надзвичайно гарні також і розсипи зірок у скупченнях Чумацького Шляху. Укорочена труба телескопа зручна під час транспортування. Наприклад, телескоп можна сміливо брати в заміську поїздку, туди, де небо, порівнюючи з міським, темнішим і де набагато докладніше можна розглянути тьмяні дальні об'єкти. Найчастіше використовуваний вузол у телескопі — це фокусер і важливість надійності цього вузла складно переоцінити. Однією з останніх напрацюваннях компанії, впроваджених у цьому телескопі, є новий фокусер Hexafoc із внутрішнім діаметром 2,5". Завдяки такому рішенню вдалося уникнути можливого він'єтування (обрізання) зображення під час роботи з широкопольними дводюймовими окулярами. Крім того, увагу було приділено покращенню плавності. і стабільності самої системи фокусування.Телескоп обладнаний фокусером із посадковим діаметром під окуляри 2" (для використання окулярів стандарту 1,25" у комплекті є перехідник.) Це дає змогу використовувати ширококутні окуляри, щоб отримати велике поле зору під час спостереження протяжних і зоряних полів Крім того, перехідник забезпечений різзю Т2, що дає змогу під'єднати за допомогою Т2-кільця дзеркальний фотоапарат для знімання прямому фокусі, водночас додатковий спеціальний перехідник зовсім не знадобиться. Телесскоп обладнаний оптичним шукачем великого діаметра. -1 — екваторіального типу, монтаж обладнаний механізмами тонких рухів обома осями та координатними колами. Ланцюгові круги дають змогу наводити телескоп на об'єкти з використанням системи екваторіальних координат, а завдяки наявності шукача полюса ви зможете максимально точно виставити полярну вісь монтування в напрямку полюса світу, що мінімізує мінімуму неточності ведення. Це особливо важливо під час спостережень планет із використанням високих домішок, а також під час астрофотографії. Висока якість передавання зображень гарантується не тільки стійкою конструкцією, але і чудовою якістю просвітленої оптики. Усі елементи оптичних конструкцій телескопів Bresser Messier виготовляються зі спеціального скла, на яке наноситься просвітлювальне покриття в кілька шарів. Саме це дає змогу отримувати світлі та чіткі зображення об'єктів, що спостерігаються з правильним кольоропередаванням, як під час візуальних спостережень, так і під час астрофотографування.

• Збільшення: 24 крат (у разі використання окулярів, що входять до комплекту)
  • Максимально корисне збільшення, крат: 254
  • Фокусна відстань, мм: 635
  • Оптична конструкція: Рефрактори
  • Просвітлення: Багатошарове (Multi-coated)
  • Діаметр об'єктива, мм: 127
  • Посадковий діаметр окуляра: 50.8 мм
  • Монтування: Екваторіальне
  • Гранична зоряна величина: 12.6
  • Роздільна здатність: 1.1 секунди
  • Шукач: Оптичний 8х50
  • Порівняно отвір: 1:5

Комплектація

• Зоряна труба телескопа
  • Німецька екваторіальна монтувалка EXOS 1 з польовим штативом із труби з неіржавкої сталі
  • Противага 1 х 4,5 кг
  • Апертурний Сонячний фільтр
  • Окуляр: 26 мм SuperPloessl (Ø 31,7 мм/1,25') з повним багатошаровим просвітленням
  • Діагональне дзеркало з діагоналлю 31,7 мм (1,25 дюйма)
  • Інтегрований адаптер 31,7 мм і T2
  • Монтажне кільце (для EXOS і подібних кріплень)
  • Ручка з тримачем камери
  • Видошукач оптичний 8x50
  • Адаптер смартфона для астронавігації
  • Астрономічна програма для ПК Stellarium
  • Обертова зоряна карта.

Вага

• Труба: 7,7 кг
  • Штатив: 4,7 кг
  • Монтування: 4 кг
  • Противага: 4,5 кг
  • Загальна вага: 20,9 кг
  • Вага в упаковці: 28,6 кг

Габарити

• Розміри телескопа в зібраному вигляді (ДхШхВ), мм: 1000х1000x1800
  • Розміри оптичної труби (діаметр х довжина), мм: 133x950
  • Габарити упаковки: Картон No1 — 134 x 44 x 44 см, Картон No2 — 61 x 61 x 24 см.
ВиробникBresser
ПризначенняАстрономічний