Телескоп Bresser Messier 6" Dobson Planetary Solar

Телескоп Bresser Messier 6" Dobson Planetary Solar
Телескоп Bresser Messier 6" Dobson Planetary SolarВ наявності
21 999 ₴

Телескоп Bresser Messier 6" Dobson Planetary Solar має конструктивні особливості та комплектацію, які дають змогу вважати його безумовним лідером у своїй ціновій категорії. Завдяки наявності сонячного фільтра, цей телескоп класифікується як астрономічний прилад для денних і нічних спостережень. Велика фокусна відстань дає змогу отримати вдосталь збільшення для детальних планетарних спостережень, а дводюймовий фокусер дасть змогу використовувати для цього якісні довгофокусні окуляри з великим полем зору. Монтування Добсона забезпечує кращу стійкість для великих труб і дає змогу за помірну вартість отримати дійсно висококласний світлосильний прилад для спостережень усіх типів об'єктів Діп Скай. Водночас вона може бути зібрана та розібрана за лічені хвилини. А висота фокусера під час спостереження в зеніті становить 115 см, що дає змогу спостерігати навіть дітям.

Флагманська лінійка телескопів Messier від німецького виробника Bresser вирізняється високою якістю збирання, точністю припасування оптичних елементів і використанням тільки високоякісних матеріалів. Тут немає компромісів якості та ціни. Всі вузли, деталі, а також дзеркала телескопа виготовлені з прецизійною точністю, що надає найкращі оптичні та експлуатаційні характеристики у своєму класі. Телескопи Bresser Messier гідно оцінені досвідченими прихильниками астрономії.

Конструктивні особливості

• Оптична конструкція: Рефлектор Ньютона
  • Тип монтувалки: альт-азимутальний (монтування Добсона)
  • Фокусер: рейковий 2"
  • Видошукач: оптичний 6x30
  • Первинне дзеркало: сферичне з оптичного скла H-PZ33, що має низький коефіцієнт температурного розширення.

Оптичні характеристики

• Збільшення: 48x (у разі використання окулярів, що входять до комплекту)
  • Максимальне корисне збільшення: 300х
  • Діаметр об'єктива, мм: 150
  • Діаметр вторинного дзеркала, мм: 45
  • Посадковий діаметр окуляра, мм: 50.8
  • Фокусна відстань, мм: 1200
  • Светосила: 1:8
  • Роздільна здатність: 0.92 секунди
  • Проникальна здатність: 13.0 зоряних величин.

Комплектація

• Труба: алюміній
  • Монтувалка: ламіноване ДСП із металевими роликовими підшипниками
  • Окуляри: SPL 25 мм (1.25") з повним багатошаровим просвітленням
  • Видошукач: оптичний 6x30
  • Апертурний сонячний фільтр
  • Адаптер для окулярів із 2" на 1.25" з різзю для T-кільця
  • Кріпильні кільця.

Габарити

• Розміри телескопа в зібраному вигляді (довжина х ширина х висота), мм: 1280х450x450
  • Розміри оптичної труби (діаметр х довжина), мм: 175x800
  • Розміри в пакованні, мм: 840х470х470
  • Вага труби, кг: 8.3
  • Вага монтування, кг: 7.8
  • Вага телескопа (разом з аксесуарами), кг: 16.1
  • Загальна вага в пакованні (коробка 1), кг: 22.5

* Додатково можлива комплектація телескопа Full HD камерою для передавання зображення на персональний комп'ютер.

Телескоп Bresser Messier 6" Dobson Planetary Solar — рефлектор Ньютона, який ідеально підходить для планетарних та сонячних спостережень. Велика фокусна відстань 1200 мм дає змогу отримати достатнє збільшення для детальних спостережень планет і їхніх супутників, комет і опадів. Водночас шестидюймове головне дзеркало та стабільна альт-азимутальна монтувалка Добсона забезпечать чудове передавання зображень далеких зоряних скупчень, туманностей, галактик та інших об'єктів нічного неба. Завдяки простоті керування на монтуванні Добсона, цей телескоп може бути використаний як спостерігачами-початківцями, так і «просунутими» користувачами.

Кратери та гори Місяця, а також тіні, що швидко змінюються, відкидаючи так звану лінію термінатора, є захопливими об'єктами спостереження. Сатурн із його потужним кільцем, Юпітер із його смугами хмар і рух його легко видимих супутників, серп-півмісяць Венери та світний червоний Марс — гарні приклади того, для яких спостережень, чого можна використовувати цей телескоп.

У комплектації постачається спеціальний сонячний фільтр, що захищає очі від проникнення ультрафіолетового, інфрачервоного та видимого над яскравого сонячного випромінювання, пропускаючи лише ту кількість видимих світлових хвиль, яких досить для формування якісного зображення Сонця. Фільтр тестований незалежною організацією забезпечення якості продукції та має європейський сертифікат відповідності CE. За допомогою цього фільтра можна спостерігати сонячні плями, спалахи на Сонце та транзит небесних тіл через сонячний диск.

Головне дзеркало труби телескопа Bresser Messier 6" Dobson Planetary Solar виготовлене з боросилікатного скла H-PZ33, яке характеризується низьким коефіцієнтом температурного розширення, високою механічною твердістю, і чудовою хімічною стабільністю, завдяки чому цей телескоп швидкої термостабілізується й може бути використаний для спостережень практично відразу після встановлення.

Легка альт-азимутальна монтувалка з ламінованого ДСП обладнана сталевими роликовими підшипниками з азимутальної орієнтації та тефлоновими за висотною орієнтації. Монтувалка має сталеву фурнітуру, завдяки чому легко збирається/розбирається і має тривалий термін експлуатації. Труба телескопа фіксується на монтуванні за допомогою кріпильних кілець, завдяки чому може бути легко знята та переставлена на іншу, наприклад, екваторіальну монтувалку для зручності астрознімання.

ВиробникBresser
ПризначенняАстрономічний