Набір кухонний Victorinox Forged Chef'S (5 ножів + підніжки) з підставкою

• Код: 81-1508
Набір кухонний Victorinox Forged Chef'S (5 ножів + підніжки) з підставкою
Набір кухонний Victorinox Forged Chef'S (5 ножів + підніжки) з підставкоюНемає в наявності

Набір професійних кованих ножів для кухні із 6 елементів із пластмасовою підставкою. У наборі є кухонні ножі, ножиці та підставка. Підставка, яка входить до комплекту, ґрунтовно полегшує процес зберігання ножів, дає можливість заощадити час на пошуки потрібного Вам ножа. Цей набір матиме чудовий вигляд на будь-якій кухні.

Професійний кухонний набір Victorinox стане корисним як на професійній, так і на домашній кухні. Ковані ножі, які входять до набір, мають чудову різальну крайку, яка практично не тупиться. Ергономічні форми ручок виготовлені спеціально для вашого комфорту, а структура кованої сталі надає цим ножам максимум надійності та прекрасних механічних характеристик. Користуватися цим набором — це пік насолоди від процесу готування. Не проґавте шанс почуватися справжнім шеф-кухарем на своїй кухні, випробувати в ділі високу якість і комфорт цього набору.

Відмітна особливість професійних ножів Victorinox — це їхня висока якість, довговічні матеріали й ергономічний дизайн. Ці ножі були розроблені цілком відповідно до їхнього призначення, поєднуючи в собі функціональність і якість із високими вимогами професійних шеф-кухарів. У разі правильної експлуатації та дбайливого догляду цих ножів Вам вистачить на все життя.

Пластмасова підставка для ножів займає мінімальне місце на кухні, наявність додаткової ручки дає можливість легко та швидко переміщати її. Конструкція підставки передбачає два положення: вертикальне та похиле. Наповнювач із нейлону дає змогу вільно вибрати місце для ножа в підставці, перешкоджаючи утворенню цвілі та корозії ножів. Ручки з бакеліту захистять Ваші руки від випадкового зісковзування, ергономіка ручки не дасть руці втомитися, а чудове заточення різальної крайки дасть Вам змогу різати навіть найвибагливіші продукти без зусиль і збереже свою гостроту на довгі роки.

• Модель: 7.7243.6
  • Тип: Нескладані ножі, Набори
  • Тип: Швейцарські, Кухонні
  • Довжина клинка, мм: 200
  • Розмір, мм: 204х26х20
  • Матеріал клинка: Нержавіюча сталь
  • Вес, кг: 3,5
  • Гарантія: довічна.

Комплектація
Набір кухонний Victorinox Forged Chef's (5 ножів + ножиці) з підставкою фірмове картонне паковання.

ВиробникVictorinox
Кількість предметів в наборі6