• Код: UTRP-047-black
Рюкзак тактичний Tramp Assault 30 л UTRP-047 для військових, мисливців і рибалокВ наявності

Тактичний польовий рюкзак Tramp Assault 30л -  який оптимально підійде, як професійним військовим і правоохоронницям, так і мисливцям, рибалкам і мандрівникам. Обладнаний стропами системи MOLLE для додаткового зовнішнього кріплення спорядження.

Комфорт у носінні забезпечують м'які, широкі форми лямки та  чудово вентильована спина з демпферними подушками, і широкі, м'які лямки анатомічної форми з вантажними фастексами знизу для швидкого скидання рюкзака. Також рюкзак Tramp Assault 30л має поясний ремінь для перерозподілу ваги з плечей на пояс.

Особливості

• М'які, широкі, анатомічні форми лямки, регульовані під об'єм користувача та відстібаються знизу на застібках-фастексах для швидкого скидання рюкзака. Також на лямках є пластикові кільця для кріплення дрібниць.
  • можливість використання питної системи з рюкзаком. Для цього в основному відділенні є кишеня та спеціальний вихід під трубку питної системи, який закривається липучкою Velcro.
  • Добре вентильована спинка з накладками з багатошарової сітки та широкими вентиляційними каналами.
  • велике основне відділення, яке можна відкривати до половини рюкзака та отримувати швидкий доступ до всього його вмісту.
  • В основному відділенні є три кишені: одна для питної системи та дві сітчасті кишені на блискавці.
  • Допоміжне відділення має сітчастий органайзер і додаткову сітчасту кишеню на блискавці.
  • Верхня ручка посилена стропою, має два кільця для кріплення спорядження і виходу для антени обладнання або трубки питної системи.
  • Зовнішня стінка рюкзака, крім системи MOLLE, має гумку з затяжкою для кріплення об'ємного одягу та липучку Velcro для розміщення шевронів.
  • бічні компресійні стяжки на застібках-фастексах
  • 2 вантажні компресійні стропа-стібки на фастеках для зовнішнього кріплення додаткового вантажу (намет, килимка) до нижньої частини рюкзака.

Матеріал: Поліестер 600D PU
Об'єм: 30 л