Ніж кухонний Victorinox Carving Fibrox 19 см

• Код: 5.2008.19
Ніж кухонний Victorinox Carving Fibrox 19 см
Ніж кухонний Victorinox Carving Fibrox 19 смВ наявності

Універсальний обробний ніж широкого призначення від швейцарського бренда Victorinox буде просто незамінний і незабаром стане улюбленцем на вашій кухні. Він чудово справляється з нарізуванням, обробленням, а також подрібненням м'яса й овочів. Ідеально збалансований ніж буде доречним як для професійних кухарів, так і для домогосподарок.

Обладнаний зручною в руці та гарною ручкою з матового поліпропілену Fibrox. Клинок виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі.

Рекомендації з експлуатації:

• Високоякісні кухонні ножі не рекомендується мити в посудомийній машині. Відразу після використання ножі мають бути вимиті вручну та висушені. Інакше леза ножів можуть потемніти. У разі, якщо з'явилися невеликі зміни відтінку сталі або плями на лезі, використовуйте для очищення тільки м'які засоби, що не містять хлору або абразивів.
  • Ножі найкраще зберігати окремо від решти посуду, позаяк це допоможе уникнути можливих пошкоджень різальної крайки та полотна леза від сторонніх контактів із твердими предметами (не зберігайте ножі в традиційному висувному кухонному ящику в перемішку один з одним). Найкраще їх тримати в спеціальній підставці або на магнітному тримачі.
  • Кухонні ножі не призначені для різання та рубання м'яса, птиці та риби з великою кісткою. Ножі не потрібно згинати, зігнути або використовувати для скоблення, дряпання, відкривання пивних пляшок або консервів.
  • Не рекомендується різати продукти на обробних столах і дошках зі скла, кераміки, натурального каменю, акрилу. Використовуйте дошки з натурального дерева або поліуретану (м'якої пластмаси).
  • За правильної експлуатації якісні кухонні ножі слугуватимуть вам довгі роки.

• Виробник: VICTORINOX
  • Країна виробник: Швейцарія