Костюм Remington Hunter's Winter

• Код: RM1050-305
Костюм Remington Hunter's Winter
Костюм Remington Hunter's WinterВ наявності

Зимовий костюм Remington Hunter's Winter створений із використанням новітніх технологій за сучасними стандартами. Надійна підкладка, гіпоалергенний утеплювач преміального класу Pro Heat забезпечать комфортне носіння й у дуже холодну погоду за -35 °C. Проклеєні шви, що дихає тефлонова мембрана Climatic Pro створюють повну водонепроникність.
Сlimatic pro — мембрана, що забезпечує захист від негоди. Завдяки абсолютній вітронепроникності та максимальній паропроникності, одяг із матеріалів Climatic pro довше підтримуватиме комфортний стан у різних погодних умовах і за найрізноманітнішої діяльності. Ваш мікроклімат Climatic pro повністю вітронепроникний і має максимальну повітропроникну здатність, що дає змогу вам почуватися комфортно в холодну та вітряну погоду. Поєднання захисних властивостей і паропроникності мінімізує охолодження під дією вітру та знижує водночас ризик перегрівання під час фізичної активності.
Довготривале водовідштовхувальне просочення гарантує додатковий захист від вологого середовища. Матеріал костюма добре зберігає тепло, повністю відводить вологу, надійно захищає від вітру, холоду, снігу та всіляких опадів.
Куртка костюма має блискавку із захисною планкою на кнопках. Є 4 зовнішні місткі кишені й одна у верхній частині на блискавці, де можна зберігати невеликі цінні предмети, наприклад, ключі. Капюшон самостійно регулюється за потрібним об'ємом і відстібається за потреби. Високий комір теж піддається коригуванню — ви можете самі визначати щільність прилягання до шиї, все це міцно захистить вас від поривів вітру будь-якої сили.

Штани широкого крою забезпечать легкість пересування місцевістю. Є шість кишень на різних частинах: дві ззаду на блискавці, дві бічні та дві великі кишені в зоні колін на клепках. Застібаються штани традиційно на блискавку та ґудзик, для кращої посадки на фігурі є петельки, через які можна вставити пояс.

Штани та куртка костюма для полювання та туризму Remington Hunter's Winter регулюються манжетами, мають двозамкову застібку-блискавку з клапаном. Передбачений і регульований пояс, а також накладні кишені з клапаном. До комплекту входить і спеціальна сигнальна пов'язка. Універсальність кольору та фасону дасть змогу використовувати ці речі не тільки як спецодяг на природі, але й у місті взимку.

• Повітропроникність: 15 000 gr/m2
  • Сезон: Осінь-зима
  • Водонепроникність: 10 000 мм
  • Внутрішній шар: Climatic Pro.
Вид виробуКостюм
СтатьЧоловіча