Велокуртка TLD Crestline Jacket Mono для МТВ, велоспорту та велосипедистів

Велокуртка TLD Crestline Jacket Mono для МТВ, велоспорту та велосипедистів
Велокуртка TLD Crestline Jacket Mono для МТВ, велоспорту та велосипедистівВ наявності

Якісні та стильна велокуртка TLD Crestline Jacket, чудово підходить для велоспорту та велосипедистів, вона дуже тепла та  розроблена для використання в холодних умовах з утеплювачем. Велокуртка TLD має комфортний крій (Ride Fit), що робить її ідеальною як для катання на улюблених трасах, так і для прогулянок містом холодної пори. Манжети куртки обладнані еластичними гумками зі спандексу, забезпечуючи свободу рухів і комфорт під час носіння. Внутрішня частина коміра має мікрофлісову підкладку Poly Brushed, що додає додатковий рівень комфорту під час носіння куртки.

Велокуртка TLD Crestline Jacket — виготовлений зі 100% нейлону, який має посилення у формі рипстопу. Куртка оброблена нетоксичним водовідштовхувальним просоченням Teflon EcoElite. Завдяки тому, що немає капюшона, Crestline підходить не тільки як зовнішня куртка, але також може бути використана як утеплювальний шар,  у поєднанні з мембранкою Troy Lee Designs Descent. Завдяки блискавці Vislon від YKK, відкривання й закриття куртки відбувається легко та плавно. Для зберігання необхідних предметів, з боків, є дві кишені на блискавці YKK, а також усередині є ще дві кишені, які не застібаються на блискавку для швидкого доступу. Завдяки використанню синтетичного наповнювача PRIMALOFT GOLD, вона компактно та легко складається.

На спині міститься кишеня на блискавці, яка зручно використовувати навіть під час поїздок на велосипеді, не зупиняючись. Довгі пулери доповнюють ергономіку, даючи змогу легко відкривати цю кишеню навіть на ходу, не відвертаючи увагу від руху.  Для гарантування безпеки фірмові логотипи Troy Lee Designs виготовлені зі світловідбивної тканини, що дасть вам змогу бути кращими видимими в темну пору доби.

• Зручні пулери на блискавках зі світловідбивними вставками.
  • Світловідбивний логотип: Troy Lee Designs.
  • Вільний крій: RIDE FIT
  • Дві просторих, внутрішніх кишені.
  • Дві бічні кишені на блискавці.
  • Наскрізна кишеня на блискавці, розміщена на спині.
  • Комір має мікрофлісову підкладку.
  • Занижена задня частина куртки.
  • Еластичні манжети з поліпандексу.
  • Компактно упаковується у свою кишеню (внутрішній).

• Призначення:  для MTB, велоспорту та велосипедистів
  • Склад: 100% Polyester, посилений Ripstop